Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bioptrom lámpától tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bioptrom lámpától tényleg megnőhet a péniszem? Vagy legalább vastagodhat? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdésnél hogy ha bioptron lámpával lámpázom a péniszem akkor megnő tőle a mérete. A Ti véleményetekre is kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban. Azért tettem fel ezt a kérdést nektek mert önbizalom hiányom van nem kevés csak mert problémáim vannak a péniszem méretével. 14/f

(merevedve 8,5cm :s )



#pénisz #lámpa #Bioptron #méret növesztő
2012. jún. 16. 17:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Értelmes vállaszokat várok !!
2012. jún. 16. 17:44
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a termeket, de szinte kizartnak tartom, hogy hatasos lenne. Ha az lenne, mar regen oriasi bizniszt csinaltak volna belole es minden ferfinak lenne egy harmadik laba kozepen.:)


Jelen allas szerint egyedul muteti beavatkozassal erheto el penisznovekedes, de komoly kockazatokat rejt magaban a mutet, erekcios problemakat okozhat, illetve hegesedesek, egyeb komplikaciok miatt, akar forditva is elsulhet: meretnovekedes helyett csokkenes lesz az eredmeny. Es persze draga is a mutet.


Egyebkent 14 eves vagy, a szervezeted a huszas eveid elso feleig fejlodesben van, addig meg nohet a peniszed is.

Ha nagyon nincs valtozas, vagy nagyon aggodsz, erdemes lenne majd konzultalnod egy urologussal. Sokkal szakszerubb valaszokat kaphatsz.

2012. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 -=Koldus=- ***** válasza:
Kamu az egész. NINCS olyan módszer amitől a pénisz hossza megváltozhat. Igaz műtét segítségével pár centit lehet növelni, de sztem az sem 100% biztos.
2012. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat csak többek között azért is zavar ennyire a péniszem mérete mert e miatt folyton meg aláznak ...
2012. jún. 16. 17:56
 5/11 A kérdező kommentje:
De egyébként ez a bioptron lámpa eredményezheti az erek tágulását ?
2012. jún. 16. 17:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De ki aláz meg? Egyáltalán kinek van köze a péniszméretedhez?
2012. jún. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pl évfolyam,osztálytársak aláznak meg ezzel folyamatosan... És onnan tudják hogy ekkora a péniszem hogy tesi órára öltöztünk át és lehúzták a gatyámat :|
2012. jún. 16. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért te vagy a megalázott, mert egyedül a te gatyádat húzták le, és nem hiszem hogy éppen izgalmi állapotban lettél volna... Ha kicsit telt vagy, akkor fogyózz. Ha sovány vagy, akkor próbáld meg a pénisztornát. Nekem bejött. Lámpát is érdemes megprobalni. 14 éves vagy, időben törődsz evvel, odafigyeléssel, elérheted akár a dupláját is! Csak kitartónak kell lenni!
2012. jún. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És privi üzenetben letudnád írni hogy mit értessz pénisztorna alatt és hogy ezeket hogy probáljam meg alkalmazni ?:)
2012. júl. 12. 22:53
 10/11 anonim ***** válasza:

pénisz masszázs így keress rá ha érdekel.

Sokat kell csinálni, hogy eredménye legyen. Én nem csináltam, de akik próbálták azoknak állítólag jó volt.

2012. aug. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!