Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bioptrom lámpától tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bioptrom lámpától tényleg megnőhet a péniszem? Vagy legalább vastagodhat? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Olvastam egy kérdésnél hogy ha bioptron lámpával lámpázom a péniszem akkor megnő tőle a mérete. A Ti véleményetekre is kíváncsi lennék ezzel kapcsolatban. Azért tettem fel ezt a kérdést nektek mert önbizalom hiányom van nem kevés csak mert problémáim vannak a péniszem méretével. 14/f

(merevedve 8,5cm :s )



#pénisz #lámpa #Bioptron #méret növesztő
2012. jún. 16. 17:39
1 2
 11/11 kalgon válasza:
Hello!Szerintem működik.Ha utána olvastál akkor bizonyára tudod,hogy a piros szín serkent!Ha naponta a piros színnel 10 percig lámpázod akkor serkenti a vért ezéltal a péniszed is többször fog állni és ez megnyűláshoz vezet!Tehát igen működik!1 hónap után lessz változás.(próbáltam nem szak nyelven elmondani)remélem segítettem!
2014. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!