Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos és a ronda lányok/n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos és a ronda lányok/nők között sokkal több aljas és rosszindulatú van?

Figyelt kérdés
Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

2012. jún. 16. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
felesleges általánosítani, bár a ronda lányoknak talán kisebb az önbizalmuk, így kevésbé genyók is, de ismétlem, nem lehet igaz mindenkire
2012. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Az, hogy a fenti mondat helytelen, és szerintem a "cép" és plázap*csák közt van több. De ez csak személyes tapasztalat.
2012. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én átlagos vagyok és nem vagyok genyó.. csak ha más is az velem..de ő a saját sírját ásta meg..

NE általánosítsunk kérem szépen..

amúgy meg a "sodálatos külcsínyekkel" meg áldott kedves kis lányok sokkal de sokkal genyóbbak..és ez nem mindenkire vonatkozik!!

2012. jún. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan ismerősöm aki bűn ronda, (tényleg minden létező rondaság rajta van.. de legbelül is) nagyon rossz indulatú. Állandóan ordibált velem, és más lányokkal is. Rossz indulat, és aljasság van benne az biztos! Bár ez nem mindenkire vonatkozik, de ő valami rettenetes... Nem tudom, hogy minek van úgy elszállva magától, legalább lenne kedves vagy valami.. Senki se akarta bántani, és akkor mindenkit hátba szúrt. Amúgy szép/ átlagos/ csúnya lányok között is vannak rendesek. Szóval ez személyiségre vonatkozik. Ismerek olyan lányt aki szép, és nagyképű, de olyat is aki szép, gyönyörű és rettentő kedves, amit nem is gondolnál. Mindenki más.
2012. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha randa vagy unalmas átlagos, és a kutyát nem érdekel, akkor az a baj, és ezért útálja a világot, írígy kutya, kiközösíti azokat akiket magánál lényegesen jobbnak tart. Aki meg nagyon toppon van, nagyon menőmanó, az meg hajlamos a sznobságra, ő meg a lenéz másokat kategoria, ezért közösíti ki a többieket. Egyszóval az emberiség túlnyomó többsége szemét. Mindegy hogy melyik kategoriába tartozik, ilyenek az emberek. Csak annyi,hogy van aki ennek hangot is ad, és a pofádba is mondja, az az aljasabb, van aki meg csendben elsunnyog.
2012. jún. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!