Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos egy nonek, hogy kilegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos egy nonek, hogy kilegyen sminkelve?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan helyre megyek akkor nekem fontos!Bár ha az utcára megyek akkor is huzok egy kis csikot meg spirál! :) ezeket a legtöbb nö szereti!Téged zavar,vagy hogy jött a kérdés?
2012. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az olyan nőket, akiken centis smink van.
2012. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
En egyaltalan nem sminkelek. Ha olyanom van eppen, akkor szempillaspiral, es ennyi. 17L
2012. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Még soha nem sminkeltem. (A szalagavatónkon egyszer volt rajtam szempillaspirál, ennyi.)

23/N

2012. jún. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát néha elég ízlésesen tudnak kinézni kisminkelt nők,de ha egyik napról a másikra megszünne ez a szokásuk,én nem vesztenék semmit sőt talán egészséges változás lenne.
2012. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az fontos hogy szép legyen! A szép egyszínű sima bőr szép! A legtöbb csaj nem törődik a bőrével és elhanyagolja így az nem lesz szép, ezért sminkkel próbálja szépre festeni.
2012. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feltétlen le kellett pontozni, mert személy szerint én nem szeretem a sminket :D Hát gratulálok az illetőnek...
2012. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mikor fiatal voltam, nem nagyon sminkeltem, ma már el sem tudom képzelni, hogy make up nélkül menjek ki az utcára, de akkor is csak szolídan, nem harsányan, szinte alig észrevehetően.
2012. jún. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!