Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak ti csak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak ti csak az olyan lányokat nézitek meg, akik mindig ki vannak öltözve, sminkelve stb?

Figyelt kérdés
Csak mert azt vettem észre, hogy az ilyen lány ismerőseimnek mind van barátja. Én sosem voltam az a kiöltözős lány, igazából pont azért, mert ha kicsit is változtattam a stílusomon, egyből kinevettek meg beszólogattak, így inkább maradtam az uncsi ruháknál. De gyanítom, h így sosem fog észre venni senki.
2012. jún. 3. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, én alapból a szolidabb lányokat nézem meg, a kiöltözött, kisminkelt, "kihanemén" csajokra nem nézek rá, mivel alapból esélytelen lenne, hogy ne úgy nézzen vissza, mint aki embert akar ölni.
2012. jún. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha csak simán csinosan van öltözve, tehát magassarkú, csőnaci és ing, ehhez nyaklánc meg ilyesmik? Ez végülis nem annyira túlzás, de mégis összhatásban jobban tetszik a fiúknak nem? (Nem konkrétan a plázacica típusú lányokra gondoltam, hanem akik minden nap sok időt töltenek, hogy szépek legyenek, mindig szájfényeznek...)
2012. jún. 3. 01:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
többet tesznek azért, hogy csinosak legyenek-> valószínűleg csinosabbak is-> jobban észreveszik őket. bizony.
2012. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább azt próbáld körülírni, hogy Te hogy öltözöl, hogy nem néztek meg eddig! :D Első voltam
2012. jún. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hétköznapokra csak simán felveszek egy farmert, hozzá vmilyen pólot vagy inget, ha hideg van, akkor egy pulcsit:P Hajamat össze szoktam kötni, mert elég idegesítő, hogyha egész nap lóg össze-vissza, meg meg lehet tőle sülni:)


Ha szórakozni megyek, akkor persze kiengedem, de kiöltözni akkor is csak maximum annyira szoktam, hogy vmilyen csőnaci, inggel és egy egyszerű cipővel (nem magassarkú vagy hasonló).

2012. jún. 3. 01:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó ez így, van éppen elég pláza p*csa, ne legyél te is az.
2012. jún. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezek alapján hamarabb megnéznélek. Semmi gond nincs az öltözködéseddel. Csak többet járj errefelé! :Đ

Első voltam ismét...

2012. jún. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek :)


Most ez onnan jutott eszembe amúgy, hogy pl. jártam előző félévben tesi kurzusra, ahol voltunk vagy 3-an lányok, többiek mind fiúk voltak. A 2 lány nem volt vmi beszédes, én a fiúkkal jobban kijöttem, csapatsport volt, mindig összejátszottunk, hülyesékedtünk meg ilyenek, de mondjuk facebookon meg a másik lánynak a képeit lájkolták, megosztották, hozzászóltak, ilyen ruhabemutatós fotók voltak egyébként. Pedig egy percet sem beszéltek a lánnyal élőbe. (jó ez most egy kicsit kockának tűnik, de hát manapság már minden a neten történik sajnos:P)

2012. jún. 3. 01:49
 9/11 anonim ***** válasza:

a ruha addig jó amíg felkelti a figyelmet. ha kihívó vagy csak simán jól öltözött, ha hamarabb vonzza a tekintet. ránézel egy képre és a legfeltűnőbb tárgyra pillantasz. rám mindössze ennyi a ruha hatása, nem szemlélem meg és nem fordítok rá nagy figyelmet, a lényeg hogy maga a lány hogy néz ki.


szerintem a fiúk inkább barátként jól kijönnek veled, azokat a lányokat meg többet nézik. amúgy ez fiúknál igazán nem lényeges, csomóan összejönnének veled. csak hogy is mondjam, a csajosabb csajok keltik fel az érdeklődésüket, náluk próbálkoznak inkább


igen ez lesz a lényeg, legyél kicsit nőiesebb. figyelj oda rá, hogy nőies legyél. persze ez nem abban nyilvánul meg, hogy mennyit költesz ruhákra meg mennyire fested össze magad. nem ezen van a hangsúly. ez egyszerűen belülről fakad, ahogy a r.bancosság is. nem tudom körbeírni, mitől leszel nőies, de majd érezni fogod, csak figyelj oda, ennyi :D

2012. jún. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

aki túlságosan kivan öltözve meg sminkelve arról feltételezni lehet hogy egy r!banc:) maradj szolid arra jobban felfigyelnek a pasik:) legalábbis saját véleményem szerint:)

18/f

2012. jún. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!