Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy aranyosnak, cukinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aranyosnak, cukinak tartott kisfiús testalkatú babaarcú srácnak mire van nagyobb esélye: szexkapcsolatra vagy normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyikre se...
2012. jún. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meleg kapcsolatra. Vagy ha nővel akarsz kapcsolatot, akkor változtass. Vagy sportolj hogy ne nézz ki kisfiúnak, vagy növessz szakállt, vagy körszakállt az arcodra ha jól áll, amitől férfiasabbnak tűnsz.
2012. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Latens pedofiloknál bármire. Ők imádják ezt a testfelépítést, és a korodnál fogva (gondolom) legális, imádni fognak.
2012. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ma 10:42


B@ssza meg, akkora ezt beszoptam! :O


Még jó, hogy most van szakállam. Na akkor gyúrni is eljárok, csak sokban lesz a kondibérlet +tömegnövelő, alapból nehezen hízom. Havi 10 ezerbe volt az edzésem, amíg jártam és azóta visszafogytam, mióta abba kellett hagynom a kondizást. Bár amúgy sem híztam csak két kilót, szóval nem sokat értem vele.

2012. jún. 17. 10:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi az h visszafogytál.:D?

Ha gyúrsz,akkor izom keletkezik.

Az meg nem vész el csak úgy a semmibe.

2012. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed kondira, akkor is tudsz edzeni. Pl. van a fegyencedzés. Azért az is tud változtatni egy kisfiús alkaton. Mellé meg egyél amennyit bírsz, tömegnövelőt sem muszáj venned.
2012. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 11:13


Én az itthoni edzéssel eddig csak azt értem el, hogy szélesebb vállam lett, amit meg is jegyeztek a haverok az öltőzőben, de ttől még a tömegen nem nőtt és mindig 52kg vagyok. Amikor edzettem és tömegnövelőztem voltam 56kg is.


Nekem olyan sz@r genetikám van, hogy muszáj a tömegnövelőú, ami sajnos nem olcsó, főleg most, hogy még nincs melóm sem, de ha lesz újra kondizni fogok.


Az otthoni edzést tolom otthon, de nem sok értelmét látom, jobban hiszek a súlyzós edzésben.

2012. jún. 17. 11:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatra!


Vannak ám perverz nők akik szeretnek "megrontani"


http://www.youtube.com/watch?v=fg3qj5I-28A

2012. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kemény bránerre análban, egy kigyúrt maszkulin b..itól.
2014. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!