Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szomorú, ha meglát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szomorú, ha meglát?

Figyelt kérdés
Az ex barátomról van szó. 10 hónapja mentünk szét és kb a munkahelyén 2-3 havonta találkozunk(muszáj bemennem, mert van néhány elintézni valóm) és ha meglát mindig olyan szomorúan köszön... Soha nem mosolyog, igaz én sem. Miután szétmentünk sok minden megváltozott az életében, elkezdett inni, hanyag lett, internet függő... De van barátnője kb 2 hónapja és én ennek örülök, mindig lesz helye a szívemben, egy kicsit mindig szeretni fogom, de elengedtem. De frusztrál a dolog ha összefutunk és érzem, h őzt is.
2012. jún. 17. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Na szerinted miért te nagyon okos ?
2012. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Öhm, igen szval ő dobott engem és jelenleg neki van párkapcsolata, nem nekem. Mi oka rá, h úgy nézzen rám, mint vmi elhagyatott ázott kiskutya?
2012. jún. 17. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert olyan randa vagy hogy szinte sírhatnékja lesz.
2012. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt még nem tudjuk, miért dobott, lehet, hogy jó oka volt rá, amit itt nem akarsz kifejteni
2012. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na és miért dobott? Lehet, hogy valamivel fájdalmat okoztál neki, ezért :S Simán lehet, hogy szeret téged :S Vagy másik lehetőség, hogy ugyanúgy sajnál, mint te őt.
2012. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért dobott, a korkülönbségre hivatkozott elsőképp (6.5 év) bár sztem 20-26,5 évesként már nem láttam ezt a dolgot nagy durranásnak. Ezen kívül azt állította, h nem érzi kettőnk között a kémiát, majd belekeveredett még a volt barátnője is, akit nem tudott elfelejteni. Én nem bántottam meg, csak egy komoly kapcsolatot szerettem vna. 4 hónapig csűrtük csavartuk a dolgot és a végén ő mondta ki, h nem kellek neki. Megbántani nem hiszem, h megbántottam... támogattam egy kicsit lelkileg, mert az anyukája nagyon beteg, épül le és nincs biztonságos családi háttere, de ha már nagyon elszállt vele a ló, kicsit próbáltam felnyitni a szemét, h 26 éves korára legyen benne egy kis küzdeni akarás.
2012. jún. 17. 11:15
 7/7 A kérdező kommentje:
De lehet, h igaza van az utolsó válaszadónak, h sajnál, mert azt hiszi, h ez számomra még mindig eget verő gond (bár nem téved nagyot, elég sokáig szenvedtem miatta)De én ezt nem éreztetem vele, nem is beszélünk...
2012. jún. 17. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!