Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezeket vajon miért csinálhatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket vajon miért csinálhatta az osztálytársam? Szemétségből vagy belémzúgott?

Figyelt kérdés

Volt nekem egy osztálytársam, aki mostanság előbújt a ruhásszekrényből, azaz bevallotta a saját homoszexualitását önmagának. (ezt pedig már mindenki tudta róla, lánynak gúnyoltuk :D )


A lényeg: Többször lejáratott lányok előtt, ahogy csak tudott. Amikor szerelmes voltam egy lányba, akkor olyan baromságokat hordott össze-vissza rólam, hogy pl. mikor alapból büdös volt a tanterem, akkor azt mondta, én nem fürödtem le (pedig csak állot volt a levegő). Az egyik barátomat is ellenezte, azt terjesztette rólunk, hogy mi járunk, mert egy kicsit másképp kezelem a barátaimat, mint a legtöbb ember (kevesebb van nekem, de azokkal jobb a kapcsolatom). De sokszor eléggé rendes volt velem, néha mintha túl közeli lett volna. Megpróbálta beleásni magát az én érdeklődési körömbe, ami akkor a számítógép volt (most is programozónak tanulok, de a gitár jobban érdekel).


Nem vagyok homoszexuális és biszex sem (és egyiket sem ellenzem, akár úgy született, akár választotta), de mostanság sokat gondolkoztam el erről a dologról.


21/F



2012. jún. 17. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még adj hozzá egy kis sót borst és keverd el jó alaposan.
2012. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyanítom, szerelmes lehetett beléd, és mivel nem akarta felvállalni, így kompenzált. Sajnos vannak ilyenek. Persze ha gúnyoljátok, mit vártok tőle...
2012. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!