Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok vélemény? Lent a többi.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok vélemény? Lent a többi.

Figyelt kérdés
Van 1 barátcsaj akivel elégjól elvagyunk, elmond mindent amit csak a barátja meg 1-2 jobb barátnője tud, igen és most leirtam hogy az a probléma h barátja van, megszerettem a csajt, és kb tudja mivan, de nemtudom hogy elfelejtsem ( vagyis próbáljam meg ) vagy mit tegyek, sehogyse jó ez :S
2012. jún. 17. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ő ne haragudj, de volt egy hasonló sztori amit ismerek. És ez a csak egy pár barátnőjének meg a pasijának meg a szomszédnéninek meg a kutyájának meg a fél világnak meg csak nekem mondja el kicsit azért fura XD szerintem nem kell mindent elhinni amit mond. És igen felejtsd el. Ismerek pár ilyen fekete özvegy típusú lányt, aki szédíti a pasikat ilyen bizalmamba fogadtalak érezd magad különlegesnek de cuki vagyok aztán reménykedj hogy lesz valami lányt....
2012. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!