Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem látom magam jóképű srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sheppard111 kérdése:

Nem látom magam jóképű srácnak, de ismerőseim mind azt mondják, h nagyon jól nézek ki. Az utcán is megnéznek a csajok, sokszor még a fiúk is. Még sincs önbizalmam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok.Szevasz,haver:D
2012. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutass magabiztosságot a külvilág felé, még ha szerinted nincs is. Járj előrenéző tekintettel, húzd ki magad, ne görbén menj, ülj. Kommunikáció során legyél kezdeményező, ne halk szavú hanem az ellenkezője. Nem azt mondom, hogy ordíts, hanem legyél határozott.Mosolyogj mindig, persze ne kényszerből. Próbáld meg felvenni az emberekkel, ( LÁNYOKKAL ) a szemkontaktust, főleg azokkal akik tetszenek, próbálj mélyen, hosszan a szemükbe nézni, ha pl. a héven ülsz. Mosolyogj rá. Ha gondolod nekem küldhetsz privibe egy képet , érdekel hogy milyen vagy : ) 19 / L
2012. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Az utcán is megnéznek a csajok, sokszor még a fiúk is."


XDDDD ezen majdnem behaltam.

Öregem érezd magad kitüntetve téged mindegyik nemből kifognak majd próbálni.

2012. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak azért bámul meg mindkét nem mert nem tudják eldönteni, hogy lány vagy e vagy fiú?XDXDXD bocsii:)
2012. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kéépet! :D
2012. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél a közértben ba.zdmeg.
2012. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!