Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik és úgy látom, neki is tetszek. Egyszer ott voltunk egy ilyen alkalmon, és székek voltak lerakva. egy sorral hátrább állt a haverjával szélül. Észrevettem, de csak a szemem sarkából figyeltem láthatatlanul. egyszer csal látom, hogy rám néz és megböki a haverját, mond neki valamit. A srác rám vigyorgott és mondott valamit. Erre a fiú, aki tetszik elkezdett nevetni és ütögetni a másik vállát zavartan.
2012. jún. 18. 08:06
 1/3 anonim válasza:
szerintem valamelyiknek bejössz! ;)
2012. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. A másiknak nem hiszem, de aki tetszik nekem, szokott nézni...
2012. jún. 18. 08:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Két dolgot is jelenthet.

1. bejössz neki/nekik és egyenlőre csak szemezget veled.

2. csak hülyére vesz és nevet rajtad a haverjaival.


Próbáld kitalálni, hogy melyik. Miért nem lépsz vele kapcsolatba? És akkor több mindent megtudnál.

2012. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!