Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (kicsit hosszú lesz)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác, aki tetszett, és hát most is tetszik, DE a helyzet az, hogy eléggé csalódtam benne, régebben sokat beszélgettünk, meg csináltunk együtt dolgokat, akkor biztosan tudtam, hogy tetszem neki, és én meg küldtem neki a jeleket, meg minden, de időközben lett barátnője (ide nyugodtan lehet írni, hogy mekkora balf.asz vagyok)de az csak egy dolog, mert utána már hanyagolt engem, mint barátot(én akkor már letettem róla, amikor lett bnője) tényleg sok időt töltöttünk együtt, és egyszer csak hónapokra eltűnt, és se nem írt rám sehol, meg tényleg nem adott magáról nekem semmi hírt, pedig én azért kérdeztem, hogy milyen volt a hétvégéje, meg ilyen teljesen ártalmatlan, szimpla beszélgetés céljából feltett kérdéseket írtam neki, de semmi választ nem kaptam(ma meg rám írt annyi idő után, hogy mi van velem), most nincs senkije (most, alatt tegnap ótát értek), barátnőm meg biztat, hogy menjek oda hozzá, meg hajtsak rá, stb. és hát, tulajdonképpen, nem tudom, hogy hallgassak rá, vagy sem, egyszer úgy vagyok, hogy igen, talán lenne esélyem, máskor, meg úgy, hogy a franc sem vesződik vele, mert megint megszívom :S
2011. dec. 6. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ló, jó a szamár is. Már réges-régen el kellett volna felejtened és keresni valaki mást.
2011. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

úristen, ez kicsit agyon van komplikálva. Scarlettnek is addig kellett Ashley, amíg meg nem kaphatta. Utána meg Rhett Butler kellett.


sztem hanyagold a francba az egészet, és ha pl 1 hónap múlva is érdekel, akkor szedd elő megint. meg amúgy is, nyomuljon a srác. küldted a jeleket, de nem válaszolt? akkor meg sztem felejtős. és egész addig, amig látja/érzi, h tepersz, nem fogod érdekelni.

2011. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kicsit tényleg agyon van komplikálva, és tényleg hanyagolni fogom az egészet, azt majd meglátom mi lesz 1-2 hónap múlva, ahogy te is mondtad 2.
2011. dec. 6. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!