Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy is lehet előnyöm a fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy is lehet előnyöm a fiúkkal, ha nem nagy a mellem?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom azt, hogy kicsi a mellem. Valamelyik fiúnak az jön be, hogy nem egy nagy? Nem azt mondom, hogy nagyon kicsi csak kicsi.

2012. jún. 18. 08:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2012. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem a mell mérete számít, csak az, hogy természetes legyen!
2012. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Mivel a fiúknak normális esetben teljesen lapos a mellük, ezért velük szemben már egészen kicsi cicikkel is előnyben vagy. :D


Amúgy viccet félretéve persze, hogy nem gond. Csak olyan srácot kell találnod, aki kifejezetten a pici cicikre bukik. ;)

2012. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Inkább legyen kis cicije egy lánynak, de természetes legyen. A 2. voltam.
2012. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a nagy melleket szóval nálam jó esélyeid vannak ;D

16f

2012. jún. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
nem baj ha kicsi csak a popsid legyen nagyobb
2012. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én mindig is azt hittem, hogy a fiúk a nagy mellekre buknak.

Fura kicsit, most sokkal jobban érzem magam.

Milyenek azok a fiúk akik a kis melleket kedvelik. Még milyen "közös" tulajdonságuk van?

2012. jún. 18. 08:58
 8/22 anonim válasza:
én egy 3 évvel idősebb fiúval vagyok együtt (ő 18 múlt, én pedig 15) és, mikor lefeküdtünk, féltem, hogy a mell méretem miatt esetleg majd gond lenne, de nem, sőt: ő örül neki, meg fogd fel úgy, hogy legalább nem olyanok, mint egy tőgy, hanem kicsi és formásak :)) egy nő lehet szép kis mellel is:)
2012. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 ASOT ***** válasza:

nem! :) az hogy azt hallod azt a média teszi azzá, a média miatt gondolkodnak így az emberek.


Egy feszesebb has feszesebb finom segg, jó kis virgácsok, és egy kisebb mell az bőven elég. Nem kell nagy.

2012. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Nekem inkább a kis cicis lányok tetszenek. Ez ember függö szerintem!
2012. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!