Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Miért fogjátok fele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Miért fogjátok fele ezt így a fiúkkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

szinte csak olyan lányokat ismerek, akik elvárják, hogy mindent a fiú csináljon. ő kezdeményezzen, ő írjon MINDIG, nem csak először, ő csókoljon meg, ő hívjon fel MINDIG... sztem ez hülyeség, pedig én is lány vagyok... most oké hogy a fiú csókoljon meg, meg hogy jobb az ha a fiú kezdeményez (bár a mostani barátomnak én írtam először, bevált, félénk a srác:) lassan egy évesek leszünk:)) de azért hogyha már összejöttetek, nyugodtan felhívhatnád te is, írhatsz rá te is, sőt akár még összejövés előtt is... itt szenvedtek hogy jaj nem ír nem hív úgy hiányzik... a pasinak így úgy eshet le hogy nem is érdeklitek őt, mivel mindig csak és kizárólag ő keres titeket, mert cikinek érzitek, hogy felhívjátok 2 percre, vagy írjatok neki facen hogy szia mizu... miért van ez így?

bár szerencsére nem mindenki ilyen :) 16/L


2012. jún. 11. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
én fel szokta őt hívni suli után, sms-st küldök írok fb-n :D nem nagy cucc, bár a csóknál kezdeményezzen ő ;)
2012. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem,nem csak ő. na akkor az én véleményem: azért, mert én magamról tudom, hogy nem csak szórakozni akarok, meg egy lány eleve pl a szexben az érzéseket is keresi nem tudja anélkül csinálni (ok, lehet csak magamról beszélek), míg a pasik... ki tudja mit akarnak... nagy kavarógépek az tuti. aki meg ettől fél, az inkább várja a bizonyítást. nem kell mindenkinek ezt csinálni, én ezt teszem. ha valakinek nem tetszik, keressen mást...
2012. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a randira hívás+első csók sztem is a pasi dolga :) és csak azokra értettem ezt a kérdést akik ilyenek amiket leírtam :D
2012. jún. 11. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:

erdekes:)

mikor kavarunk meg a sraccal, felig-meddig ugy vagyok vele hogy irjon o. mert vegyun kegy esetet hogy peldaul regebb ota nem beszeltunk aztan csak ugy ramir:) ott j otbezselgetunk masnap en irok ra. masnap varnam hogy ir e. hat nem. vagy kovetkezo napokba:) ebbol nekem az jon le hogy megse annyira kivancsi ram:)


de ha mar rendzseresen beszelunk persze en is rairok, de ennel az esetnel eleg egyertelmu hogy fiu irjon!:)

16/L

2012. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Egy nagy puszi a kedves kérdezőnek! :*


Végre egy normális gondolkodású lány. :D Amúgy meg én is ilyen félénk srác vagyok, szóval tényleg azt hiszem, hogy tuti nem érdeklem, azért nem ír a lány és inkább hagyom, nézek más lányok felé.

2012. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
óh köszönöm :D az oké hogy a fiú kezdeményezzen meg ilyenek, az még normális hogyha vki ezt gondolja,de most gondoljatok bele... ha a fiú nem lép és ti sem léptek akkor nem lesz SEMMI! hát de nem? :D van egy ismerősöm aki ott sírt nekem hogy jaj a pasija nem hívta fel ma még... mondom hívd fel te, néha neked is felkéne... azt mondta, jó hagyjuk... hát én nem értem :D
2012. jún. 12. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!