Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy ha nem a félénk fiúk tetszenek egy lánynak, akkor biztosan a bunkó pasikat szereti?

Figyelt kérdés

Annyira sok ilyen kérdés van, hogy valaki panaszkodik, hogy ő félénk és ezért nem tetszik a lányoknak és a válaszolók meg elkezdik, hogy a csajoknak mindig a bunkó pasi tetszik aki hatalmas bmw-vel mászkál. Hát nagyon nem. Én legalábbis nem ezt tapasztalom a környezetemben. Én is meg a lányismerőseim többsége is úgy van vele, hogy aki bunkó paraszt, azt bottal sem piszkálná meg. Voltak olyan fiúk, akik megpróbálkoztak velem szemben a bunkó stílussal. Egy darabig nem törődtem vele, aztán amikor nem hagyták abba, nagyon kegyetlenül leoltottam őket. Az viszont igaz, hogy a félénk fiúkat sem szeretem. Ne legyen ő a "falu bikája", de azért legyen már benne egy egészséges magabiztosság! Nagyon kiábrándító például, mikor egy fiú képtelen megvédeni magát, ha beszólnak neki, inkább csak magában morog. A bmw-ről pedig csak annyi, hogy egyrészt a bmw-s is lehet normális, másrészt nem azt várom el, hogy huszonkevés évesen kőgazdag legyen, de legyenek normális céljai az életben, ne azt várja, hogy majd a sült galamb a szájába repül vagy megnyeri a lottó ötöst. Ha én tudok küzdeni a jólétért, tudjon ő is.

Az hogy nem a "lúzereket" (már bocsi) szeretjük, nem azt jelenti, hogy a bunkók tetszenek! Bár az mondjuk igaz, hogy egy ismerős nagyon bunkó fiúnak tényleg nagy sikere van a lányoknál, de azok a lányok nem is érdemelnek jobbat.



2012. jún. 18. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a magyarázatot, de a kérdésedre a válaszom az,hogy nem tudom. Én a kedves, de határozott és erős akaratú fiúkat szeretem.

L/18

2012. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
en sem olvastam vegig de a válasz: mert a pasik hülyék, és ha vmelyik nem kell egyből ezzel a sz@rsággal jönek.
2012. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy BMW Isettám...
2012. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez így van! Tapasztalati példák beigazolták, sajnos sok embernél!
2012. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3-as ilyen helyesírással csak azt bizonyítod ( a viselkedésről nem beszélvén), hogy nem csak mi vagyunk hülyék hanem te is! BIZONY!
2012. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
bocs a 2-esnek ment
2012. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"Az hogy nem a "lúzereket" (már bocsi) szeretjük, nem azt jelenti, hogy a bunkók tetszenek!"


Azzal hogy lúzereknek nevezed a félénk srácokat, leirtad magad.Azzal hogy zárójelben még odabököd a bocsi szót még nem változtat semmit.

2012. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért mert így nem sérül a saját énjük. (bár ugye már eleve sérültek)


Ha a lányokat hibáztatják, hogy "á, nekik csak a kopasz, kigyúrtak tetszenek", akkor talált magának egy ál-indokot arra, hogy miért nem volt képes még mindig egy intim kapcsolatot kialakítani mással. Könnyebb a külvilágra kenni, na.

2012. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

16:38

ha 1x a külvilág a hibás, akkor nem is fogom magamat hibáztatni.


Te biztos mindenért magadat okolod...

2012. jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az nem a lány hibája(!), hogy Józsi helyett Pista tetszik neki. Az ilyen siránkozós fiúk az esetek 99%-ban nem hibásak semmiben. Legalábbis szerintük. Legfeljebb abban, hogy túl jó a szívük. Na persze. :)
2012. jún. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!