Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tetszenek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tetszenek nektek a rendőrök? El tudnátok képzelni vele egy kapcsolatot, esetleg később házasságot?

Figyelt kérdés
Annak ellenére is, hogyy egy héten kb 2x,3x éjszakázik? Miért tetszenek nektek a rendőrök?
2012. jún. 16. 10:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

néhány nőt vonz az egyenruha, de nem a munkádba fog beleszeretni, hanem beléd

17/l

2012. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Így konkrétan rendőr nem, de ha egy olyan személyiségről van szó akibe tényleg bele lehet szeretni akkor simán eltudnám vele képzelni az életemet, és nem zavarna az ha időnként éjszakai műszakban lenne, mert nálam is van ilyen sajnos hogy időnként este kell dolgoznom mivel 3 műszakban dolgozok. Ez van. 26/N
2012. jún. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hátrányban a lányoknál azért mert rendőr vagy, van akinek külön tetszik a szakma. Persze a személyiséged miatt lesz veled a párod, nem a szakmád miatt.

Nekem személy szerint nincs rendőrfétisem (inkább pilóta és állatorvos:)), de bele tudnék szeretni egy rendőrbe is akár. Az éjszakázás nem olyan jó, ha belegondolok, hogy helyette engem is melegíthe helyette a párom az ágyban, de el lehet viselni:)


Ja és szerintem azoknak a nőknek jönnek be legjobban a rendőrök, akik igénylik, hogy egy kapcsolatban a férfi legyen a határozottabb fél és irányító.


24/L

2012. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Határozott igen a válaszom!
2012. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem bejön az egyenruha (rendőr is), de természetesen nem ez fog dönteni, hogy összejövök-e valakivel. Van olyan ismerősöm, akit lepattintottam, pedig rendőr, szóval nekem sincs eziránt különösebb "fétisem".

Ha valakit szeretek, tisztelek, becsülök, akkor szeretni fogom a munkájával együtt és elfogom fogadni, hogy olykor éjszakáznia kell!

Vannak olyan emberek akik három műszakban dolgoznak, ami azt jelenti, ha én 8-tól 4-ig dolgozom, ha a párom délutános, akkor aznap szinte nem is találkozunk, ha éjszakás, akkor is csak 1-2 órára. Ez mondjuk számomra sokkal elviselhetetlenebb lenne heti osztásban (egyik héten délelőttös, következőn délutános, aztán éjszakás), mitha heti pár alkalommal kéne éjszakáznia!

2012. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még :)
2012. jún. 16. 13:32
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a rendőrök és el tudnék képzelni egy kapcsolatot is rendőrrel :)
2012. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Gondolom te rendőr vagy ha ilyet kérdezel?! :)
2012. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tanuló vagyok.
2012. jún. 17. 14:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi az egyenruha! :)
2012. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!