Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lent a többi!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lent a többi!

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és szeretem és nem akarok neki megmondani h szerelmes vagyok belé. És részben akarok részben meg nem akarok vele járni mert egyszer becsapott de már egy éve szerelmes vagyok belé egyszer jártunk is de utána nem csak baráti viszonyban vagyunk most!
2012. jún. 18. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Használj írásjeleket!
2012. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bizonytalan vagyok bármilyen furcsa én listát készítek, mellette illetve ellene érvekkel... Tudom furcsán hangzik de ha több vagy esetleg nyomósabb indokok szólnak a mellette oldalon perszer belevágok. Próbáld ki. DE ne feledd a szíved és az eszed a helyén maradjon. És ha sikerült döntened akkor már minden azon múlik h hogyan kezeled a dolgokat. pl ha mellette akkor lépj és bármennyire félelmetes de beszélj vele hisz néma gyereknek az anyja sem érti a szavát. Ha pedig ellene akkor tényleg jobb volna ha csak barátok maradnátok és semmi több
2012. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
2-es, te vagy az Schmosby? :D Barney vagyok...
2012. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!