Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy mindig magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy mindig magányos leszek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, eddig nem jártam senkivel. Sajnos észrevettem hogy a fiúknak azok a lányok kellenek, akik korukhoz képest sokat isznak, cigiznek :/

Én is szeretek bulizni, de nekem nem kell Jack Daniels hogy jól tudjam érezni magam. Nem is dohányzom. Szerintem nincs baj a külsőmmel, viszonylag elégedett vagyok magammmal. Sok fiún azt vettem észre, hogy mindegy milyen a lány arca, az a lényeg hogy nagy melle legyen. Nekem nincs óriási mellem, nem is rakom ki. Csak annyira szomorú azt látni hogy amikor pl sétálni megyek, akkor szinte csak azt látni hogy olyan ismerős lányok ölelgetik a barátjukat, akik... hogyismondjam... csekély értelem szorult beléjük. Vagy akiket sose láttam mosolyogni. Egyszerűen ridegek...

Az önbizalmam egy része el is úszott.



2012. jún. 18. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem találkoztál a hozzád illő pasival, ennyi.
2012. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ne add fel te is megtalálod az igazit még nagyon fiatal vagy, és jól teszed,hogy nem vagy olyan mint a tinik többsége,hogy drogok és pia nélkül nem tud bulizni.

ezeknek a lányoknak meg úgysem lesz tartós a kapcsolatuk akik mutogatják magukat mert a pasik egy idő után mást keresnek mert nekik is elegük lesz abból,hogy csak melle van de esze nincs.

2012. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Erről csak annyit, hogy nekem 21 évesen volt először párom életemben, szóval nem vagy még lekésve semmiről. :)


És ahogy fentebb is mondták, annak csak örülhetsz, ha nem csak azért bolondulnak beléd, mert tipikus plázacicc vagy; pont hogy jó, hogy nem vagy az. Így legalább kereshetsz magadnak olyan párt, aki tényleg a személyiségedért, gondolkodásmódodért, stb. szeret, és aki iránt te is ugyanígy érzel.


Erre a célra pedig tudom figyelmedbe ajánlani a netes társkereső oldalakat. A közhiedelemmel ellentétben nagyon hasznosak, csak tudni kell használni őket (részletes útmutató itt: [link] ); én is így találtam meg életem párját. :)


Sok sikert, szerencsét és kitartást neked is! :)

2012. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút helyes a felfogásod és jól is látod a dolgokat. Azt nem tudom, hogy ez feltétlenül magányhoz kell-e vezessen...de azt gondolom, nem lenne jó, ha Te is beállnál a "csekély értelem szorult beléjük" sorba, csakhogy ne így legyen. Még fiatal vagy, rengeteg időd van normális párt találni - mert van ilyen, csak talán máshol kell keresni. :)
2012. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én úgy veszem észre, hogy te a korodhoz képest érett és komoly gondolkodású vagy, és ez nagyon jó dolog. Én azt ajánlom, ne adj ebből lejjebb, és ne akarj olyan lenni mint a kortársaid. Legyél önmagad, és el fog jönni hamarosan az igazi neked is, de szerintem nem a te korosztályodból.
2012. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet...:)15/L de engem már nem érdekel:)
2012. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szerintem se az én korosztályom a nyerő. Csak az idősebb esetleg kihasználna...
2012. jún. 18. 14:22
 8/11 galen malek ***** válasza:
az hogy az idősebb korosztály kihasználna az lehet de közel sem biztos nyilván aki idősebb neki már konkrét elvárásai vannak 1 lánnyal kapcsolatban itt az a kérdés hogy neked vannak e konkrét elvárásaid vagyis tudod e te mit vársz 1 idősebb sráctól
2012. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedni óvatosan kell. Ha valaki csak meg akar fektetni, azt úgyis észre fogod venni. De szerintem megvan a magadhoz való eszed hogy ezt nem fogod hagyni. 37/f
2012. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

minden lányra jut legalább 3-4 fiú, a fiúkat veszélyezteti az egyedül maradás, a magány, nem a lányokat


lesz neked is párod, nyugi


az meg, hogy valakibe csekély értelem szorult, nem zárja ki, hogy legyen pasija, a szerelemhez, szexhez nem kell sok ész

sok millió magyar pár él úgy, hogy a nő buta, mint a tök, de mégis tetszik a pasinak, mert a pasi se éppen lángelme

2012. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!