Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nagyobb bűn szerinted?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nagyobb bűn szerinted?

Figyelt kérdés

Ha egy 24/25 éves férfi lefekszik egy 16/17 éves lánnyal.


Vagy


Amikor a lány már 20, de a férfi már házas, viszont csak a kisfia tartja össze a házasságát és a lány miatt házasságtörést követ el.


Az egyik törvényellenes, de nem erkölcstelen.

A másik nem törvényellenes, de erkölcstelen...


2012. jún. 18. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Törvényellenes? Miért lenne az?
2012. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem törvény ellenes amúgy, de szerintem az nagyobb bűn ha házas pasi csalja a párját.
2012. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert a lány kiskorú?
2012. jún. 18. 14:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En nem tudok olyan torvenyrol ami gatolna 17evesen az onkentes alapu szexualis kapcsolatot.



Olyan torvenyt sem tudok ami alapjan a hazassagtores miatt eliteltek volna barkit.

2012. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

1.-> az már nem törvényellenes, és a kiscsaj is ha érett akkor nagyon is élvezhetitek mindketten a dolgot

2.-> ha csak a gyerek miatt vannak együtt akkor az sem erkölcstelen! mert ott a feleség is tudja h emiatt vannak együtt, és tudja h sz@r a kapcsolat. nyitott házasság ennyi.


melyik a rosszabb?? elárulom ennél sokkal rosszabbak vannak!!

2012. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Baby Firefly ***** válasza:
az 1.-t válszd.. amugy nem törvényellenes asszem 16-tol már nem
2012. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14 évestől nem kiskorú....
2012. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi, nem tudtam hogy 16-tól már okés.


az 1.-ről már lekéstem...

nagyon hiányzik :(

am igen, a feleség is tisztában van vele hogy csak a kisfiuk miatt vannak együtt, nem is terveznek több gyereket...

kár hogy nem ismertem őt jobban azelőtt...

ismerős szerint már anno is tetszettem neki, de hát egy ország választ el minket így nem lett semmi, túl ritkán találkoztunk.

most hogy együtt voltunk a Balatonon és megismertem jobban, szinte megszakad a szívem hogy anno nem randiztunk és nem jöttünk össze... :(

2012. jún. 18. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:
2.
2012. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!