Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos itt gyakorin barátot vagy barátnőt keresni?

Figyelt kérdés

Már sokan írtak nekem itt privátba, de eléggé félek az interneten való ismerkedéstől,így nem írtam nekik vissza.Régen a suliba tartottak a rendőrök előadást, hogy mennyire vigyázzunk a neten ismerkedésnél.

Van itt valaki, akinél ez bevált?Ki talált már neten társat?


2012. jún. 18. 15:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Muhahaha, szerinted ha valaki olyan elbűvölő mint veled itt a neten, az miért nem tud barátot/barátnőt találni a való életben?
2012. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én itt jöttem össze Angelinával.


Brad.

2012. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Én itt jöttem össze Braddel.


Angelina

2012. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell tudni szűrni a betegeket,egyébként lehet találni.
2012. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
én összejöttem a 6. válaszolóval.
2012. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Dejó nekünk!
2012. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Pj0tr ***** válasza:

A szüleim is itt jöttek össze


Shiloh


XD

2012. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem biztonságos :D beszélgetni természetesen azért lehet.. csak igaza van az előttem szólónak.. ismerd fel a betegeket. nem is olyan rég volt valaki, aki 14 éves lányok pucér képét kérte.. na az ilyeneket kerüld :D
2012. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem biztonságos. Én kiadtam valakinek az e-mail címemet, és azt is kegyetlenül megbántam.


21/L

2012. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Srácok azért ennyire nem szomorú a helyzet.Persze érdemesen kicsit tájékozódni hogy ki az akivel találkozunk,de nem kell rettegni szerintem.Én bár innen senkit sem,de különböző játékostársaimmal találkoztam,és tök jófej mindegyik,egyik sem kapta ki a vesémet.

Arra hogy "jajj aki itt keres valaha is az biztos szerencsétlen" Nos nem feltétlen,lehet hogy csak nem a saját köréből szeretne találni,és itt legalább tiszta a helyzet,nem úgy mint egyéb helyeken...:D

2012. jún. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!