Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos elmenni egy ismeretlen dominához?

Figyelt kérdés
Tudom, csaknem lehetetlen más (értelmes) választ adni erre, mint hogy semennyire, de talán valakinek van tapasztalata ezen a téren. Nem szeretnék egyéb „szolgáltatást” (kifosztás, Vazelin, egyebek), mint amit valóban szeretnék.

2012. máj. 31. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

semennyire???

ha tisztaban lennel ezekkel a dolgokkal,akkor tudnad hogy elöre megbeszeles alapjan törtenik minden.

2012. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de erre pirosat nyomtam. Nem ezt kérdeztem.
2012. máj. 31. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Semennyire! Nem szabad elmenni csak előre megbeszélt partnerel , ajánlanék figyelmedbe pár lady jenny videot főleg a lágolós műfaszosat és ha ezt megnézted akkor azután kötöztesd ki magad ismeretlen beteg emberekkel
2012. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam 5x fizetős dominánál,mindegyik nagyon korrekt volt..megbeszéltünk menekülőszót amit ha kimond az ember leáll a játékkal...minden az előzetes megbeszélések alapján zajlik,hisz ez egy szolgáltatás ugyanúgy mint bmi más,és az az érdeke ,hogy többször is visszatérj,,,nem éri meg rendőrségi ügyet kockáztatniuk,,szerintem semmi para..érdemes a profi dominák közül választani akiknek már van múltjuk a szakmában,hogy biztos azt és úgy kapd ahogy szeretnéd....
2012. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Írjatok szerződést. Ha megszegi, legalább fizethet.
2012. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te mindenképpen fizetsz.

:)

2012. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

irt régen egy domina, hogy a srác elfelejtette a kontrol szót ezért nagyobb verést kapott mint amit akart. én ebből arra következtetek,hogy ha nem felejteszel egy szót akkor biztonságos.

de ha egy előre lefixált árban megegyezetek és a lóvén kivül semmit nem viszel,akkor ő sem viszel tőlled semmit(mert nincs mit).

2012. nov. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!