Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányként vonz a haj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányként vonz a haj leborotválás gondolata, hogyan mondjam el ezt páromnak? 20L

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy párommal élek 3 éve, minden remek köztünk, a nemi élet is kiváló, ugyanakkor egy érzésemről sosem beszéltem neki... Jelenleg derékig érő, szép hosszú hajam van, de ég bennem a vagy hogy ettől megszabaduljak hajnyíró géppel, méghozzá úgy a párommal közösen lenyírjuk (az igazi mennyország nekem az lenne, ha a szintén derékig érő hajat ö is levágatná velem együtt, de ilyesmit nem várhatok el tőle) Ez az egyik legnagyobb álmom


Hogyan mondjam el ezt neki? Megkérjem, hogy tegye meg nekem?


2012. jún. 18. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a sok fodrászfétis az oldalon mostanában?
2012. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Die in a hole.
2012. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem simán, vagy tudod róla hogy nem jön be neki az ilyesmi? mert ha bejön neki biztosan nem ellenkezne, mi pont tegnap beszéltünk erről
2012. jún. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

22:45


És ha szabad érdeklődnöm, a ti tegnapi beszélgetésetekben miben állapodtatok meg? Ellenezte, lesokkolta dolog? Tetszett neki az ötlet?

2012. jún. 18. 22:46
 5/10 anonim ***** válasza:
fodrászfétis lol
2012. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele. ha nem akarod direktbe megkérdezni, akkor egy újságban vagy neten mutass meg neki egy kopasz nőről képet, hogy nézd, milyen jól néz ki, szerinted nem? és akkor megtudod hogy hogy áll hozzá a dologhoz
2012. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

22:49


A téma terelgetés erre jó ötlet! Mutatni fogok neki olyan képeket ahol kopasz nők vannak, s majd figyelni fogom a reakcióit. Vagy esetleg megnézünk egy olyan filmet amiben kopasz nő szerepel, s közben beszélgetünk erről!

2012. jún. 19. 08:19
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tegnap megtettük a dolgot! :) Egy olyan filmet töltöttem le ahol kopasz nő szerepel, s elkezdtük közösen nézni. Amikor jött a hajnyírás jelenete akkor elkezdtem vele erről beszélgetni, s azt mondtam: "Látod mennyire szép az a lány így, haj nélkül is? Vagy szerinted nem?"


Nos, ö szinte azonnal vette a lapot: "Szeretnéd leborotválni te is a hajadat?", erre válaszom "Nagyon vágyom erre, ég bennem a vagy!" Ö megértő volt és elfogadta a dolgot.


Idővel pedig a beszélgetésünk alatt megkérdezte: "Szeretnéd Drágám, hogy én is megtegyem a dolgot?" Azt feleltem neki hogy igen, nagyon örülnék neki, de nem varok el tőle ilyen nagy dolgot, de ö csak annyit mondott: "Ha ez minden vágyad megteszem érted, a haj pedig úgyis visszanő!"


Úgyhogy tegnap este egy ismerősüntől kölcsönkért hajnyírót vettünk a kezünkbe, s le is nyírtuk egymásnak a derékig érő hajunkat, hatalmas élmény volt és sokat nevettünk is! :) Éjjel pedig egy nagyon jót szerelmeskedtünk, kicsit fura volt így a sötétben haj nélkül a dolog! XD


Köszönöm szépen mindenkinek a bátorítást! :)

2012. jún. 23. 10:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Erről ez jutotta eszembe.

http://www.youtube.com/watch?v=ll1DBEzm0yo


bocsi:D

2012. jún. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizarr ez a történet. "Megteszem érted" - mintha ezzel fejezné ki a szerelmét :D
2012. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!