Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pécsen és környékén hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen és környékén hol található nudista strand? Hány éves kortól szokás oda menni? Aki mondjuk 14 évesen megy az ribanc?

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
az utolsó kérdésre válaszolva: nem is kicsit:D
2012. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem zavar,hogy megbámulnak az öreg pedofilbácsik,mehetsz
2012. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem 14 éves vagyok csak a húgom akar menni és ő 14 éves
2012. jún. 18. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nudistasrand nem egyenlő a csoportos szexpartik tömkelegével. Ez végül is egy életforma. Mármint a nudizás, van aki családostól, kisgyerkestől jár nudista strandra, kempingbe. És szerintem ott nem igen illik egymás nemi szerveit bámulni. Különben meg ahhoz hogy valaki szexeljen egy vadidegennel, nem kell nudista strandra mennie - a ruhától, főleg a fürdőruhától elég könnyű megszabadulni, ha arra kerül a sor.
2012. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem illik,mégis azt teszik.A kislánynak honnan jött az ötlet?
2012. jún. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet bátran, úgyis kevés tini jár ki. Amúgy tényleg nem kupleráj a nudistrand, azért mert meztelenül vagyunk, attól még eszünkbe se jut szexelni. Pláne nyilvánosan. Nem ribanc, maximum kíváncsi rá, hogy milyen. Semmi pláne, leszámítva azt, hogy meg lehet spórolni a fürdőruhák szárogatását.
2012. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
14 éves lány vagyok és én is járok szüleimmel, tesómmal. Mióta az eszemet tudom szinte csak nudista strandokra megyünk itthon és külföldön, textilesre nagyon ritkán. Még soha semmi bajom nem volt. Nem zaklattak, nem szóltak be. Textilesen sokkal inkább. Onnan vannak rossz emlékeim :(
2012. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Organizátor ***** válasza:
89%

Dehogy ribanc.

Ez egy teljesen normális dolog.

2012. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!