Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hajtott már rátok úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hajtott már rátok úgy valaki, hogy közben volt fiútok? Ha igen, mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Csak mert van fiúm, akivel már lassan fél éve együtt vagyunk, és van egy másik srác, aki tesóm haverja, és így gyakran van nálunk. Egyik nap föl jött hozzám a barátom, és itt volt tesóm haverja is. Na ekkor kezdődtek az úgymond "gondok". tesóm haverja rám szált, kétértelmű megjegyzéseket tett, célozgatott, és megakart puszilni is, csak nem engedtem. Eddig is voltak olyanok, hogy vicces megjegyzéseket tett, meg ilyenek, de az csak poén volt, most meg már komolyan is gondolta a dolgokat, amiket mondott. Már kértem, hogy szálljon le rólam, de mintha meg se hallotta volna. Mit tegyek? Hogyan állítsam le? (én és a barátom 16 évesek vagyunk, tesóm 26 és a haverja meg 27)

2012. jún. 19. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajtottak már rám, de hidegen hagyott, mivel a párom valahogy jobban érdekelt.

19L

2012. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond el a szüleidnek hogy zaklat a testvéred barátja. kellemetlen megjegyzéseket mond rád. Remélhetőleg eltiltják majd. Vagy beszélj a testvéreddel hogy állítsa le a barátját.
2012. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogy szakadjon le rólad vagy elmondod tesódnak hogy nyomul rád, pedig te már megmondtad neki hogy nincs esélye.


Meg legyen már felnőtt 27 éves és értse meg hogy a nem az nem és ne dedóskodjon mint egy óvodás hogy nem bír rólad leszakadni...


Am jah volt, sőt ha van pasim, vmiért mindig többen próbálkoznak... vszeg önbizalom...

2012. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elégítsd ki análisan. Attól megnyugszik.
2012. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet ebben a szituban nem is nyomul, csak élvezi hogy b.sztathat és ideges vagy miatta.

Amúgy volt már rá példa, mondtam neki, hogy van pasim, úgyhogy sajnálom, de nem érdekel a dolog. Mondta, hogy rendicsek, aztán ennyiben maradtunk.

21L

2012. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!