Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet, vagy jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Audrey007 kérdése:

Mit jelenthet, vagy jelent egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja, hogy szakítottam a barátommal, és valamelyik nap azt álmodtam, hogy kettő volt belőle.


Volt egy akivel összejöttem majd szakítottam és jött a másik akivel úgy jöttem össze, hogy el akartam bújni a régi barátomtól, ezért megcsókoltam. (ez a két személy ugyan az és ugyan azt viselték.)Később az álmomban összejöttem a sráccal, majd emiatt összeverekedtek, majd egymásba olvadtak, végül csak egy maradt, aki szeretett. Magyarán a volt pasim saját magával verekedett az álmomban, és végül megint együtt voltunk.


Volt már rá példa, hogy az álmom jelentett valamit az életemnek. Nem tudom, hogy ez a különös álom mit jelenthet, vagy hogy egyáltalán jelent e valamit, de ha igen akkor segítsetek megfejteni. :S

Előre is köszönöm.


(Kérlek csak értelmes választ küldjetek.)


2012. jún. 19. 15:55
 1/2 anonim válasza:
Alvás elött ne igyál! XD
2012. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz...
2012. jún. 20. 17:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!