Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tartottak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartottak a kapcsolataid?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig tartottak az egyes kapcsolataid? És miért lett vége? (ha vége lett)

A mostani mióta tart?



2012. jún. 19. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

a mostani 5 éve és 17 napja, 17 napja volt az esküvőnk :)

az előtte lévő 4 hónap volt, illetve pár hetesek. általában azért lett vége ezeknek, mert nekem a férjem előtt nem volt senkim, (úgy), és nem akartam lefeküdni velük. Ezt nem tolerálták... :) de nem bánom, jobb ez így :)

2012. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a legelső kapcsolatom. :) Immár 18 éve. 14 éve házasodtunk össze. Még általános 3. osztályában kezdődött, majd jó pár km és egyéb nehézségek árán is boldogok lettünk. Végülis mondhatni 25 éve vagyunk együtt. :D 3 gyönyörű lányka anyukája. 34/Nő.
2012. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mostani barátom az első is egyben:) 4 és fél éve vagyunk együtt, 21-22 között vagyok.
2012. jún. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első 18 hónapig, ott ért véget, hogy én külföldre mentem, ő meg nem várt meg... ,


a második szerintem kb 1 hónapig... nem voltunk egymáshoz valók, bár nekem ezt több évembe telt beismerni,


a harmadik 2 hónapig, megcsalt (bár én ezt nem igazán hívnám kapcsolatnak, annyira ócska volt, csak én erőltettem, hogy legyen barátom, mert milyen ciki már 23 éves nőnek, hogy nincs pasija... nem is csodálom, hogy megcsalt),


és ez a negyedik, amiben vagyok most tart 11 éve.

2012. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22 éves vagyok, és pénteken voltunk 5 évesek...
2012. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, és 1 éve élünk együtt
2012. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most ha mindegyiket vesszük, akkor 3 hónapig életem első kapcsolata, ami csak úgy "volt", igazából nem volt semmi jelentősége, nem csináltunk semmit, csak kimondtuk, hogy "járunk". Annak azért lett vége, mert rájöttem, hogy a srác szó szerint hülye, és csak azért, hogy legyen valakim, inkább nem járok vele.

Második 1 év 2 hónap, szintén kamaszlamúr, sok extra ebben sem volt, csak volt kivel elmászkálni nyáron ide-oda. Ennek a szerelem híján lett vége.

Harmadik volt első komoly pasim 2.5 évig tartott, de elmúlt a szerelem, és inkább különváltunk békésen.

Ez után voltak próbálkozások, de a járás szintet nem ütötték meg, illetve azt hittem jártam egy fickóval (egy hónap volt) de valójában csak átvert, ezeket én nem számítom kapcsolatnak.

A mostani pedig 1.5 éve tart.

21L

2012. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0s
2012. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a leg hosszabb 7 evig tartott, 14 eves koromtol 21 ig, elhagytam a baratomat mert nem tudtam elkepzelni az eletem mellette (pl azert mert egyforma magasak voltunk, mind2en 1.64 es nekem nem ez a ferfiidealom, meg o kozben meghizott, es az sem elhanyagolhato indok hogy szegeny csaladbol szarmazott es nem is torekedett semmire, mindig a konnyebb utat valasztotta) ahogy vege lett rogton ratalaltam a mostani ferjemre. 22. szuletesnapomon megszultem a kislanyunkat es mar szeretnenk kistesot is.
2012. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. 1év 1 hónap - korkülönbség: beijedt, teletömte a fejét "jó barátja" hogy majd biztos elhagyom később

2. 3 év - folyamatos percekre változó érzelmi hullámzásai miatt szakítottam

3. 1,5 év a mostani :)


23/L

2012. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!