Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex vagyok de nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok de nem merek összejönni lánnyal böv lent?

Figyelt kérdés
az a baj hogy szüz vagyok. vagyis még pasival sem voltam nemhogy még lánnyal. pasival sokkal könnnyebb lenni ott nem szerencsétlenkedhetek mert csak széteszem a lábam és csinálja. de egy lánnyal mássabb sokkal érzékibben kell. félek hogy nem tudnák teljes mértékben mindent megadni neki:( föleg hogy sose volt orgazmusom. akkor még is hogy tudjam kielégiteni a másikat?

2012. jún. 19. 16:57
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és 18 éves vagyok
2012. jún. 19. 16:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég érdekes a látásmódod, semmivel nem egyszerűbb férfivel a szex, ezt férfiként mondom ha az általad említett szét teszem a lábam szituációba kerülnék valakivel és annyi, akkor azt mondanám nem volt nagy kaland vele a történet. Ne gondolkozd túl jön az magától szerintem lánnyal is hogyha oda kerülsz. Akinek meg van a tehetsége a szexhez az ráérez.
2012. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az hogy összemerjek igy jönni lánnyal. vagy inkább felejtsem el. és hogy tudjam kielégitenui ha magamat sem tudom-?
2012. jún. 19. 17:02
 5/10 anonim ***** válasza:

Én összejönnék veled. Ha úgyis csak bi vagy (és nem bu), akkor pasival is csinálnád.

Ketten meg majd keresünk harmadiknak egy lányt akivel kedvetekre nyalhatjátok, falhatjátok egymást.

2012. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát merj! Próbáld meg egyszerre egy párral és engedd, hogy ők segítsenek neked. Rengeteg ilyen pár van, aki keres egy harmadikat. És akkor kiderül, mennyire jó ez neked. De ha nem akarsz belevágni, szerintem nem érdemes nyavajogni rajta.
2012. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor jöjj össze egy lánnyal.
2012. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 okoska31 ***** válasza:

Szűz vagy és biszex? Érdekes. Először némi tapasztalat kellene, utána jelents ki ilyet.

Persze, azzal nincs gond, hogy kíváncsi vagy a lányokra, de kijelenteni azért talán ne.

Ha azért csábít a lánnyal együtt lét, mert akkor technikailag szűz maradhatsz úgy, hogy közben élsz nemi életet, akkor szó szerint csak technikailag maradsz szűz. (illetve "pasiszűz" maradsz.)

Persze sokan látnának szívesen harmadikként, gondolom. Bevallom, én is:)

2012. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
merd kipróbálni ;)
2012. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
írj nekem :) énis biszex vagyok, kicsit félős, de már voltam fiúval :D segítek neked ;) 15/L
2012. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!