Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk v0lt már olyan nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk v0lt már olyan nektek, hogy szinte egy lánnyal se sikerült összejönni, mindenki visszautasitott, majd egy bombázóval sikerült kapcsolatot kialakitani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem

Amugy ha 5ösöd lesz a lottón, akkor ez előfordulhat. De amúgy 1:5000 az esélye ennek.

2011. febr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért biztos vannak olyan csajok akik régen nem néztek ki jól és 1 pasinak se kellettek, majd évekkel késöbb annyit változtak hogy szinte bombázo lett belöle, általában az ilyen csajoknak nincsenek nagy igényeik a pasi külsejét illetöen, nem kell pirszinges, mindenap bulizos stb... pasi nekik. persze mint ahogy mondtad annyi az esély h az ember kifogjon egy ilyen csajt mint hogy 5-se legyen a lotton
2011. febr. 14. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Jah, sikerült és kiderült róla hogy egy tehén. Nem akarok megsérteni senkit, de hiába volt bombázó, meg eszement csinos, de agyilag áááááá. A lényeg, hogy lehetséges.
2011. febr. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acel ***** válasza:
Nem, mert nálam elsődleges az hogy értelmes legyen, és csak utána jön, hogy hogy néz ki, ha TÁRS-ról van szó, ha csak futó kaland akkor fordítva. Ezt egy beszélgetés úgyis eldönti. :) 22f
2011. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy valaki régen ronda volt, majd megszépült, de igénytelen.

Saját magam vagyok rá a példa.


Régen csúnya voltam nagyon, egy fiúnak se tetszettem, bár én soha nem voltam olyan, hoyg csak azért mert nem akadt jobb összejöttem volna vmi rondával


Aztán teltek múltak az évek..:) Pontosabban 1 év, és 16 éves koromra úgy kiszépültem.. (teljesen más alakom lett, megnőiesedtem, formás lettem, lefogytam, a hajam már nem volt zsíros, szerintem még az arcom is átformálódott, elkezdtem sminkel, szebb ruhák stb..)

És a fiúk úgy futottak utánam, hogy az na.. el sem hittem, már valódi "bombanő" hírében voltam. Aztán megismerkedtem a mostani párommal, aki helyes, sportos, vicces, sok lány kedvence (persze nem csak ezek miatt vagyok vele:D), és neki van egy nagyon jó barátja, aki hát elég csúnya, és ő ismert engem, még a régi időimből. És egyszer tett egy megjegyzés a barátomnak, hogy ha tudta volna, hoyg ilyen jó nő lesz belőlem, akkor tuti rám hajtott volna, még a ronda korszakomban, és megvárta volna, amíg "megszépülök"

Na mikor én ezt megtudtam elgondolkoztam.. Hogy a francba gondolja bárki is, hogy ha valaki csúnyább, akkor az már egyől csúnyábbakkal is hajlandó összejönni??!! Már nem azért, de én akkor is 1000%, hoyg még de hozzá se nyúltam volna. A csúnyább lányoknak is ugyanúgy megvannak az igényeik. meg hát gondolj bele, te se jönnél össze csúnya lánnyal, nem? és hát velem se jöttek volna össze még a csúnya fiúk se mikor csúnya voltm.


Na mindegy.. aztán lehet más máshogy van ezzel. de ez az én véleményem. Lehet kicsit zavaros lett:P

2011. febr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak a külső a fontos, mert a belső is az. És a külső vonzalomnak ugyanúgy meg kell lennie, mint az intellektuálisnak, hoyg egy működő dolog létrejöjjön.
2011. febr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mindig így vagyok. Szívesen elfogadnék egy átlagos, közepes vagy akár egy az alatti de értelmes lányt is - viszont az ilyenek rám se néznek, rondának tartanak.

Viszont a 10/10-es kategóriájú bombázók meg egyből akarnak valamit. Nem nagyképűségből mondom, tényleg ez van, és nagyon nem értem, hogy a közepes lányoknak ronda vagyok, a 10/10-eseknek meg nem....na mindegy....

2011. febr. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!