Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi sok dagadt csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok dagadt csaj magáról, hogy ő menő, hogy ő szép, hogy ő minden fiúnak kell?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Kisebbségi komplexus.
2012. jún. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mást jelent a dagadt. Sajnos sok lány már akkor dagadtnak érzi magát ha nem látszanak a bordái röntgen nélkül. Egyébként én fiú vagyok, és pont azok a lányok tetszenek, akiknek picit kidomborodik a pocijuk!
2012. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Hát én se vagyok sovány,de nem is gondolom magamról hogy csúnya vagyok!

Attól hogy neked nem jönnek be a teltebb lányok nem kéne leszólni őket

2012. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ASOT ***** válasza:
84%

szerintem nem hiszi azt mindegyik....:)

csak mindenkinél próbálkoznak....soxor megpróbálják a lehetetlent is mert ki tudja...


amúgy nem az eseteim...de ez már más kérdés!


az aki nem egészségügyi okok miatt duci vagy dagi, az ne sírjon amiatt, hogy az, ha nem tetszik neki, hogy ő ilyen akkor akaraterővel le tud fogyni.

Ha meg Jól érzi magát a bőrében akkor istenem érezze!

2012. jún. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Na megindul a dagadt sovány háború
2012. jún. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem minden teltebb nő hiszi magát menőnek, vagy szépnek, stb. Elképzelhető, hogy egyszerűen csak így igyekszik leplezni komlpexusát, vagy jól érzi magát a bőrében és úgy véli neki is joga van olyan szórakozásokhoz, mint a vékony lányoknak és ebben még igaza is van. Mellesleg az, hogy neked nem jön be még nem jelenti azt, hogy másnak sem. A férfiak legalább 50%-a kedveli a "húsos" nőket.
2012. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Akkor én abba az 50%-ba tartozom, akiknek tetszenek a telt lányok!
2012. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezt én is furcsálom . furcsálom hogy nekkik van a semmire .nekem nincs önbizalmam pedig sok udvarlom van. és szerintem dagadt vagyok. 158 cmhez 57 kg vagyok :(
2012. jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem lehet általánositani!

Én voltam nagyon kövér, utáltam magam!!!!! Mostanra lefogytam(csak hogy értsétek mennyi feleslegem volt, 6O kg-t fogytam 1 év alatt)! Mostanra nagyon sok fiúnak tetszem, nagyon sokan udvarolnak, fotózásra hivnak, stb, és mái napig semmi, de semmi önbizalmam!! Olyannyira, h rám néz egy jóképű pasi, esetleg udvarolni próbál, és annyira zavarba jövök, h nem tudom nézni tovább, mert nem hiszem el magamról, h tetszhetek neki :S

Ez mind agyban dől el szerintem...

2012. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem a teltebb lányokkal van a baj hanem azokkal akiknek már 30 K pluszuk van 12-13 évesen... Semmi bajom azzal ha valakinek nagyobb a pocija vagy ilyen, nem ezt mondtam.
2012. jún. 19. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!