Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon milyen lehet csókolózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen lehet csókolózni egy 14-16 éves tini lánnyal? Valaki megtapasztalta már?

Figyelt kérdés
Nekem 22 éves srácként nagy vágyam kipróbálni, bár tudom elítélnek.

2012. jún. 19. 17:21
 1/7 okoska31 ***** válasza:
29%

De még mennyire.

Te is hess innen.


Hát szörnyű.


Legalább 18-ig emeld már a tétet.

2012. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyan olyan mint más lányokkal >.<
2012. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nos igen kb :D
2012. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen nem csókolóztál korodbeli lányokkal?
2012. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tapasztalatlanok, nem élveznéd szerintem hogyha összenyálaznának vagy csak köröznének a szádban....
2012. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno jó volt.

Akkor sokáig ő tartotta a top1 csókot.

De azóta két fiú letúrta az első helyről, szal már csak bronzérmes a lány.


21/L


ui.: am csókolóztam 14évesen 21 éves fiúval... nem volt nagy szám, mint bárki más...

sztem fordítva is olyan lehet.

egy csók az csók, tök nyolc hány éves az ember.

2012. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

na ezt az előző hozzászólást azért megcáfolnám.


én három olyan sráccal csókolóztam, akik kicsit idősebbek azoknál, mint akikkel általában kezdek (az egyik nálam 6 évvel, a másik 7-tel, a harmadik 10-zel volt idősebb), és érdekes módon mindhármuk borzalmasan csókolt. lehet csak épp én fogtam ki rossz embereket, de ezek alapján nekem az a tapasztalatom, hogy a fiatalabbak (velem egykorúak) jobban csókolnak.


21/L

2012. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!