Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm nevében írok.Tetszik neki egy srác aki az egyik tanárunk gyereke. A srác és a barinőm nem igazán ismerik egymást, de ha ismernék is a fiú tuti nem merne kezdeményezni mert nagyon félénk.Mivel nagyon nincs arra esély hogy ,,élőben'' találkozzanak , ezért azt javasoltam a barátnőmnek hogy írjon rá ,de azt meg nem meri mert fél hogy a fiúnak nem tetszik és a fiú anyja ( a tanárunk ) számon kérné ezt rajta ..:/ Szerintetek mit tegyen ?
2012. jún. 19. 18:39
 1/2 anonim válasza:
Miért kérné számon? A barátnőm ugyanebben a helyzetben volt, de a tanárnő még csak nem is tudott az egészről. Azért nem írni rá valakire, mert fél, hogy nem jön be neki, meg hasonlók már gyerekességre utalnak. Ha nem ír neki, nem fogja megtudni. Kitudja tetszik neki...
2012. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Én is valami hasonlót mondtam neki, de erre meg azzal jött hogy nem tudja milyen ürüggyel írjon rá ... Szal nem tom mitől parázik annyira
2012. jún. 19. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!