Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik barátomba. Elmondjam neki vagy akkor az tönkretenné a barátságunkat? Melyik a jobb, hogyha elmondom neki vagy hogyha nem?

Figyelt kérdés
Nem tudom ,hogy ő hogy érez....16/L
2012. jún. 19. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha elmondod. Ha nem teszed, akkor bánni fogod. Esetleg annyit megtehetsz, hogy puhatolózol nála, de hidd el, sehogy se jó olyan barát mellett lenni, akibe szerelmes vagy. Ha elkezd csajozni és neked fogja elmesélni, az össze fog törni téged.
2012. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már összetört....
2012. jún. 19. 19:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindent elmond részletesen és rohadtul fáj.
2012. jún. 19. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:

mondd el mindenképp. Lehet tetszesz neki,csak nemmeri mondani. Az ilyet meg kell mondani,mivan,ha kellessz neki,csak egyikőtök sem mer szólni? Igy voltam én a barátnőmmel,3hónapig szenvedtünk,mig egyikünk kimondta,hogy tetszik neki a másik... Nem nagy szám,hajrá.

Viszont,ne olyan szöveggel kezd,hogy szerelmes vagy belé,mert az elég riasztó. Inkább konferáld fel szebben,mondd neki,hogy te többet érzel mint barátság,és akrámennyire is égő,ezt neked el kell mondanod :)


18F

2012. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen helyzetem nekem is volt.

Beszéld meg vele a dolgokat, elfojtani nem érdemes.

Ha megtartsd Magadnak, sok feszültséget fog okozni.

És állapodjatok is meg valamiben, ne járj úgy mint én...

2012. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De olyan nehéz....
2012. jún. 19. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
mond el neki én ugyan így vagyok egy lány barátommal énse merem elmondni neki de a hétvégén találkozok vele és megteszem lesz ami lesz tedd meg te is lehet kihagysz egy jó párkapcsolatot. sok sikert és bátorságot:)
2012. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Huh..hát átérzem a próblémádat!Szerintem mond el nekii..mert úgy hidd el nekem h meg fogsz könnyebülnii:))de ne zúdítsd rá egyszerre az egészet hanem szépen lassan adagold be neki az egészet!tapasztalat!!remélem visszonozza!!:))
2012. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!