Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy egy zárkózo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy egy zárkózott, csendes, nem bulizós, lányhoz egy nyitott, bulizós, sok baráttal rendelkező srác illik?

Figyelt kérdés
Csak, azért kérdezem, mert valahol olvastam, hogy az ellentétek vonzzák egymást, szóval egy csendes lányt szerintem simán meg tud változtatni egy ilyen fiú.Nektek mi a véleményetek erről?
2012. jún. 20. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, a 15 éves rendes, csendes lányt vidd el diszkóba, itasd le, és vidd haza. Gondolj bele, mennyire csalódottak lennének a szülei.
2012. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy megtud. Lehet Ő is erre vár, hátha talál egy ilyen fiút, mert eddig nem volt olyan akivel elmehetett volna szórakozni.
2012. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De miért kéne megváltoztatni? Az a normális csak, aki bulizós, aki meg nem olyan, azt meg bulizóssá kell tenni?

Simán előfordulhat, hogy a srác fogja vissza magát és kevesebbet bulizik. Vagy az ilyen elképzelhetetlen manapság, mert csak a "buli"?

2012. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Harmadiknál a pont. Igenis elképzelhető a helyzet. Ha együtt maradnak, mindketten változni fognak bizonyos mértékben, általában jó irányba.
2012. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neves pszichológusok szerint ez marhaság. Csak a beszéd mennyiségében mutatkozik meg az "ellentételk vonzák egymást" törvény, semmi másban!

f18

2012. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Akkor visszarantalak titeket a valo eletbe! Az a legritkabb, hogy egy folyamatosan partyzos srac majd egy lany kedveert kevesebbet fog bulizni, inni. Inkabb a csajt szoktatja hozza a bulizashoz, ha ez nem megy akkor elkonyveli unalmasnak s dobja.

De ez forditva is igaz, ne gondold hogy egy allandoan partyzos csaj majd egy ferfi kedveert osszebujos csendes haziasszony lesz. Ez egy eletforma, ha vaaki porgesre vagyik akkor egy csendes kapcsolatba senyvedni fog. s ugyanez igaz forditva is. Ha csendes vagy barmoira zavarni fog, hogy a parod minden hetvegen bulizik.

Nekem legalabb is ez volt a tapasztalatom.

2012. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13:39es jól írta, megerősítem. Én otthonülő típus vagyok ex meg ment mindenhova mint egy búgócsiga, sokat vitatkoztunk hogy nem járok sehova. A végén azt mondtam hogy nem is fogok, keressen más valakit magának, mert unom hogy olyanra akar rábeszélni, meg olyan társaságba elrángatni akikkel én nem jövök ki jól..
2012. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!