Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak kb. hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak kb. hány éves korban kezdenek tetszeni a csendes, visszahúzódó lányok? (lent)

Figyelt kérdés
szinte mindenhol azt olvasom mostanság, hogy a fiúknak a csendesebb lányok tetszenek...én is ilyen vagyok, mégsem kellek senkinek..pedig külsőleg szerintem teljesen rendben vagyok..csak azért gondoltam, hogy kortól függhet ez az egész, mert 16 vagyok, és a korombeli fiúk még a cicababákra buknak...vagy ha nem ez az oka, akkor mi a baj velem? vagy mindig az van, hogy érdeklődik utánam 1 bizonyos fiú egy ideig, aztán meg sz*rik rám..miért?..pedig normális vagyok, bármiről lehet velem beszélgetni..én nem értem...
2012. jún. 8. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem korfüggő, van, aki alapból az ilyen lányokra van "hangolva". Ismerkedés? :)
2012. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amikor családot akar alapítani. De a csapda itt van. Mert utána meg megint nem lesz jó a csendes, visszahúzódó feleség annak a pasinak, aki életvidámabb, társaságkedvelő. Én legalábbis ismerek ilyet: nagyon csendes, nagyon visszahúzódó feleséget választott, most meg szenved, hogy a felesége nem jár vele sehova.
2012. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én attól, hogy csendes vagyok, még járok bulizni, szeretek emberek között lenni..tudok pörgős is lenni...de általában nyugis vagyok..
2012. jún. 8. 18:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából minden pasi rühelli a nagyhangú, feltűnősködő p1csákat. Sokkal aranyosabb és vonzóbb az ha félénk, visszahúzódó. De mivel ilyen csaj kevés van, kb 15-20%, ebből következik hogy a pasik többsége nem tud normális lányt szerezni, mert matematikailag nincs annyi.
2012. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok és már bejönnek. Csak azért az is közrejátszik, hogy hogyan néz ki. Egy átlagos mondjuk bőven elég.
2012. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Világéletemben csak az ilyen lányok jöttek be :)
2012. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is az ilyen lányok tetszenek, van bennük még nőiesség, lágyság, mellettük férfinak érezhetem magam, míg egy nagypofájú, bunkó, kiabálóstól még az életkedvem is elmegy. :D



Ismerek ilyen lányt, nem csak utálatos a jelleme, de még csúnya, kövér is és eljegyezték képzeljétek!


Az a fickó sem lehet normális, akinek ilyen feleség kell. XD

2012. jún. 9. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem pont az ilyen jon be 19 f
2012. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha linkelnél képet akkor, talán jobban tudnánk segíteni.
2013. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!