Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen napozási csíkokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen napozási csíkokat szerettek a csajokon? (többi lent)

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy a bikini mindkét része alatt legyen fehér,vagy csak az egyik? Vagy tangacsík látszódjon, az is csak hátulról? melltartópánt végképp sem?

Csak azért,mert most folytatom újra a napozásom :D



#napozás #napozási csík
2012. jún. 20. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen csíkot nem szeretek...
2012. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Húúú én imádom a fehér háromszögeket a barna testen. Teljesen beindulok rá. Asszem máris szerelmes lettem beléd. :)

Mellttó pánt lehetőleg ne,többi nem gond. Nem kell tanga, jó normál bugyi is. Monokint meg döntsd el te. Nekem tetszenek a fehér háromszögek a cicin, de azt is szeretem ha le va barnulva (fúúú ez a csaj vagány beválalós, monokinizet, ezt jut eszembe ha meglátom hogy csak a puncinál vagy fehér)

2012. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és az úgy béna,hogy mikor napozom,akkor felsőt le,ha háton vagyok tangát is le,de ha viszont hason,akkor felveszem a tangát,hogy ott legyen úgynevezett "háromszög" ?
2012. jún. 20. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Én szeretem ha nincsenek háromszögek, nekem a teljes barnaság tetszik.

Ez az én véleményem.

2012. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2es vok

Sztem nagyon jó amit mondasz. Asszem engem az örületbe kergenél egy ilyen és így lebarnult testtel.

Sose gondoltam volna hogy itt gykn leszek szerelmes. De mosrt megtörtént. :DD

2012. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
óóó :D :))
2012. jún. 20. 13:31
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Mondok mást. Naptetoválás!

Ragassz a testedre egy kis matricát (sziv alak, playboy nyuszi alak stb) és alatta fehér marad. Minegy hova teszed, ahova akarod. Has, lapocka, popsi, te tudod mit szeretnél. Szerintem édes.

2012. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
olyat már csináltam tavaly :)) csak sajnos nem tudom minden napozáskor ugyanoda ragasztani meg stb. egyébként ha belegondolsz sok baj van vele:D
2012. jún. 20. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor csináld úgy ahogy te írtad. Attól jobbat még az férfiúi fantáziám sem találnak. Nagyon jól hangzott ahogy leírtad. Este gyere vissza és mondd el hogy sikerült. :)
2012. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ááá,majd holnap megyek ki a napra,reggeltől:)
2012. jún. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!