Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha egy randin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha egy randin a partneretekről kiderülne, hogy rendőr?

Figyelt kérdés
Utcai rendőr esetét vegyük.Manapság is nagyon élesen bírálják őket.Ti ezt el tudnátok fogadni vagy más után néznétek?Gondot okoznának az éjjeli szolgálatok,gátat jelentene az aggodalom?Nők és férfiak válaszát is várom.

2012. jún. 20. 14:17
1 2
 1/11 okoska31 ***** válasza:

Nem volt még rendőrnő partnerem, de nem hiszem, hogy ezen múlna.

Arról nem beszélve, hogy az is csak egy munka. Ha tényleg veszélyes, akkor ott is lehet hagyni....

2012. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi az, hogy utcai rendőr??? járőr? Azok autóznak. Szerintem nem az a legveszélyesebb. Engem nem zavarna. Apám nyomozó volt, férjem határőr volt, szóval nem értem, mi ebben a veszélyes.
2012. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok olyan foglalkozás van,ami megrémítene...mint pl. a bérgyilkos,mezei politikus,drogkereskedő,stb...a rendőr nincs közöttük...

Viszont randira már úgy megyek,hogy tudom,mi az illető fogllakozása.:)

2012. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*foglalkozása :D
2012. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én igazolnám magam először:D


26/F

2012. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.

25/N

2012. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most te egy nagy előítélettel áll szemben, aminek van alapja, de nem mindenki egyforma. Deritsd ki! Ha tetszik a srác kezdj el vele ismerkedni, aztán meglátod h merre tovább:) Neked tuti tetszik az egyenruha, meg a kis bilinccsel is megkérném h játszon el velem:P
2012. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Engem abszolút nem zavarna :)

19/L

2012. jún. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha felvenné a ruháját meg nála lenne bilincse,meg gumibotja akkor igazán szerepjátékot csinálhatnánk időközönként. :D
2012. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Én énekelnék neki:

Munkanélküliség, ártatlan gyermekverés, sz@r szakma faxfejség, a SZ@R magyar rendőrség!

2012. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!