Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti a külföldi pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti a külföldi pasikat előnyben részesítitek?

Figyelt kérdés
Erasmus program keretében egy csomó holland és német egyetemista jött hozzánk és a magyar csajok nagyon imádták őket. Egy csomó egy éjszakás kaland is született ezekből. Csajok ti jobban vonzódtok a külföldiekhez? Vagy mit gondoltok erről? 20/f kort és nemet is légyszi

2012. jún. 20. 15:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
igazából én is lehet, hogy így vagyok a külföldi lányokkal
2012. jún. 20. 16:10
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

Én az Északi lányokkal vagyok így (Finn,Svéd) :)

De éljenek a MAGYAR csajok ! :)

2012. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
63%
Engem igazából nem érdekel ,hogy magyar, német stb..., az illető. Az a lényeg ,hogy rendes legyen és persze ,hogy jól nézzen ki... Ez lány függő is. De ,ha mondjuk egy amerikai meg egy magyar ,egyaránt aranyos srácnak tetszenék én az amerikait választanám.
2012. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
én a nagyon keletieket imádom:)16/L
2012. jún. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
En 1 olasz lanykat környekezem :D a nyelv nem akadaly mert mind a 2 en nemetul beszelunk :D :D ehehe :D 23 F
2012. jún. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%

Én minden nőt imádok, de a legjobban a magyar nőket szeretem!

A legodaadóbbak és a legvérmesebbek, a legszebbek a világon, többnyire nagyon háziasak, főznek, stb.. (na jó persze, van kivétel..) családcentrikusak, gyermekszeretők, és eszméletlen temperamentumosak legbelül, és az a legjobb, ahogy mindezt leplezik. Van tartásuk.

peace! (egy magyar "legíny" :)

2012. aug. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

Naná!!! Én abszolút vonzódom a külföldi pasikhoz! Imádom őket(hallgatni is)...:D Amúgy tényleg egy kicsit a "másság" miatt. Főként legyen: francia, spanyol, kubai, argentin. Őket különösen vonzónak találom. *-*

18L

2012. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én is vonzónak találom őket, mert olyan izgi, hogy más nyelvet beszélnek. szlovák, osztrák, spanyol, dél-amerikai, eddig ilyenekkel találkoztam, és az a legjobb, hogy bátran egymáshoz mertünk szólni, mert ugye van miről beszélni, az országainkról, szokásokról...stb.:) 19/L
2012. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!