Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon soknak tartom már én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon soknak tartom már én is, szerintetek is sok? 18/L, több lenn

Figyelt kérdés
12 pasival feküdtem le... ebből volt 6, ami igazi párkapcsolat volt (3-4-5 hónaposak, meg egy egy éves), egyszer megerőszakoltak... igen... három kapcsolat olyan volt, hogy nem jártunk, de többször együtt voltunk és aludtunk, a maradék kettő pedig egyéjszakás volt. Soknak tűnik, soknak is érzem, nagyon durva? :(
2012. jún. 20. 15:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elég sok szerintem, de ettől még nem vagy kurv@. Viszont lehetne több tartásod.
2012. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kicsit durva de ezt leszámítva még lehetsz jó ember én igaziból le szoktam Sz@rni hogy ki mit csinált régen mert az a múlt azon már változtatni nem lehet túl kell rajta lépni és nem kell ezen rágódni mert meg történt dolgokon már úgy se tudsz változtatni és másnak meg nincs köze hozzá mert a te dolgod :)


17/f

2012. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hát nekem egy velem egykorú barátnőm kb 18nál jár

nekem 7 volt... szerintem ott van baj, hogy TE soknak érzed. én nem érzem soknak az enyémet, mindegyik azért volt, hogy jól érezzem magam, a saját dolgom.

18L

2012. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
k*rva xd ribanc ....
2012. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
tipikus mai r!banc
2012. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
van tőled durvább csaj is akik már 14 évesen több f@szt fogtak mint kilincset! :D :D
2012. jún. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!