Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos vagy nekem! Vajon most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos vagy nekem! Vajon most mit akart ezzel mondani? Fiuk velemenyere is kivancsi vagyok

Figyelt kérdés

Hazi buliban voltunk es egy evvel nagyobb fiu tavaly vegzett a suliba ott ahol en jartam egy szot nem beszelgettunk a 4 ev alatt pedig sok alkalom lett volna rea. hidegen szolt hozzam ha beszelgettunk volt baratnoje akkor is es most is ugyan azzal van. en meg 4 even keresztul szerelmes voltam bele hiaba volt nekem is baratom de mindig rea gondoltam. Most a hazi buliban egyet egyet tancoltunk (a baratnoje nem volt ott nekem meg nincs baratom jelenleg) beszelgettunk de csak hulyesegekrol (az iskolai ev, tanarok stb) s egyszer azt mondta h fontos vagy nekem!!! nem folytatta kerdezgettem de nem akart tovabb reszleteket mondani, mondta h majd rea jovok h mire erti o ezeket a szavakat, pedig eskuszom reszeg nem voltam en sem es o sem. Nem tudom azota sem felfogni h miert mondta, lehet h megtudta h szerelmes vagyok bele meg most is es varja h csabitsam el nem tudom


nektek mi a velemenyetek ??


koszonom elore a valaszokat


2009. júl. 6. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
szerintem ezzel azt akarja mondani, hogy utál téged.
2009. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hogy utal ha azt mondja h fontos vagyok neki???


nem ertelek

2009. júl. 6. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted? Gondolkozz.
2009. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Fontos hogy utálhasson valakit. - Ennek nincs értelme. Faggasd ki inkább, mi csak max találgathatunk hogy mire gondolt.
2009. júl. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ö akar valamit amit meg adhatsz nekiha fontos vagy a számára
2009. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

van vmi benned amit nagyon szeret és fontos számára és ezért nem akar elvesziteni.

am énis szerelmes vok egy srácba barátok vagyunk simán és irta h fontos vagyok neki és tudni akar mindenről meg csomo ilyen dolgot mondott de nem jár velem mégsem. szoval sztem értékes barátja vagy dehát kitudja lehet h máshogy értette:)

2009. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!