Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Zavar titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Zavar titeket, ha egy csaj nem tipikus nő? Nem kinézetre gondolok. (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan lány vagyok , aki nőiesen öltözködik , csajos , de mégis imádja a focit , a sört, és nem bírja azokat a nőket akik állandóan mondják ,hogy a férfiak így meg úgy semmirekellőek. Tehát nem vagyok az a tipikus nő. Ez titeket zavarna?,
2012. jún. 20. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
háát,az jó ha mondjuk a párom mellett a barátom is lennél,de ez nem mindenkinél van így
2012. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Max a focimánia.

Utálom a focit.

Mellesleg általában nem tömeg csajokat keresnek a pasik (én legalábbis). Szeretem ha egyedi és nem tipikus... :)

2012. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez a legtöbb pasinak bejön, de csak akkor, ha hiteles, és tényleg belőled jön. Ha viszont csak azért csinálod, mert tetszelegni akarsz a férfinak...előbb utóbb beleunsz a szerepjátékba, és az senkinek nem lesz jó.


A magam módján én is fiú vagyok, de azért tudom, hogy hol a határ, és bizony időnként oltárira nőcis tudok ám lenni.

2012. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem ez mindig így volt , szinte csak fiú haverjaim voltak :)
2012. jún. 20. 21:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Szóval kevesebb sör maradna nekem? Háát...

Na jó, egye fene :) Nem zavarna.

2012. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Te jó ég!

Szóval *fiús vagyok, és nem fiú. :D Elég érdekesen jött ki az a mondat...

2012. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Elviekben bejön nekik, gyakorlatilag nem.

Franc se tudja miért, de én is fiús vagyok (szépen öltözködöm, meg ilyesmi, nem is nézek ki rosszul), és kezdetben akármilyen csávót elkápráztatok, tényleg.

De hosszútávon meg általában kiüt a nyeregből egy iqfighter műkörmös tetszelgésen és picsuláson kívül semmi máshoz nem értő csaj.

Csak mert ő "nőies". Én meg nem. (?) Szóval a pasiknak nő kell, ha fiús vagy, azt is csak ideig-óráig díjazzák, amíg kicsit kiszakadnak a rinyavilágból. De aztán furcsa megmagyarázhatatlan okból kifolyólag megint ehhez kezdenek el orientálódni.

21L

2012. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
nem zavar. amíg a női tulajdonságait megőrzi addig nem gond ha laza. szóval a férfias semmilyen öltözködés stb.. már nem férne bele, de a sör és a foci igen. bár érdekes, mert én nem iszom sört. belegondolva vicces lenne, hogy nézzük a meccset, ő sörözik én pedig iszom a gyümölcslémet :D
2012. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 VálaszVálaszoló válasza:
26%

Olyasmi vagy mint a Skinsből a Franky?

[link]

2012. jún. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem :) Teljesen nőies , csinos nő , férfias szokásokkal :)
2012. jún. 21. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!