Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti hogy küzditek le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogy küzditek le a félelmeteket ha egy csajról van szó?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akibe nagyon bele vagyok zúgva, de amikor ott lenne a lehetöségem leblokkolok. Nem merem.

De csak ennél. Bárki máshoz simán odamegyek. Mert nem félek hogy elveszítem. Esetleg beégek, és ennyi. De ennél nem merek. Semmit.


2012. jún. 21. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert még egy kis 14 vagy vagy nem? mert ha nem akkor meg gyökér mit kell félni tőle kérdezd meg amit meg akarsz és megtudod a választ
2012. jún. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
elképzelek a feje helyére egy szép húsos puncit,és a cél érdekében muszáj megfűzni az agyát :D
2012. jún. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, kis 15 éves gyökér vagyok...

De ennél a csajnál nem megy semmi. Majd egyszer lelövetem magam xD

2.: engem nem egy húsos punci hajt, csak ez a lány

2012. jún. 21. 01:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2012. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha bevagyok szívva,rúgva akkor nincsenek gátlásaim. Így menni fog a kérdés csak így a válasz lesz rossz. Remélem tudtam segíteni. Komolyra fordítva a szót nem kell félni csak légy magabiztos és kedves .
2012. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A kedves az megvan, mert mindenki aki ismer engem jó arcnak tart, meg bírnak. A magabiztosság az nem megy már... Ha be vagyok rúgva, akkor is visszafogott vagyok, még az utóhatásnál is (amikor már nem emlékszem - láttam vidiket magamról xD), szóval akkor se lenne gond xD

De nem tudom meggyözni magam...

2012. jún. 21. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig a lányhoz oda menni és beszélni vele nem igényel nagy bátorságot,ha az apjához mennél oda akkor vagy igazán bátor xD.

Gondolj a spártaikra akik a náluk sokszorta nagyobb perzsa sereggel is megvívták a csatát vagy a don-kanyari magyar hősökre akik szintén egy esélytelen csatát vívtak és az életüket áldozták. Neked csak beszélned kell és ha elutasítanak se halsz meg.Csak légy bátor és ezt a lány is értékelni fogja.

2012. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!