Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják azt a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják azt a csúnya pasik, hogy a jóképű pasik nem olyan férfiasak? Hogy a csúnyák jobbak az ágyban, jobb a fellépésük, határozottabbak, ők az igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Azt hiszik, hogy a jóképű az mind mamlasz, férfiatlan, nem humoros, nem érzékeny, nem értelmes. Közben én az ellenkezőjét tapasztalom a környezetemben.

A csúnyák ezzel a tévhittel nyugtatják magukat, hogy ők is jók, jobbak valamiben, mint a jóképűek?

A lányoknál is megfigyeltem ezt: a csúnya, kövér lányok azt állítják, hogy a vékonyak, csinosak frigidek, nem jók az ágyban, buták, nem aranyosak...

Miért kell ez az önbecsapás az előnytelen külsejű embereknek? Miért jobb nekik ettől?


2012. jún. 21. 12:48
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nő vagyok és úgy vagyok vele hogy aki csúnya azzal egyből a szexre gondolok és hogy milyen jól kielégitene mikor még nem is történt meg.Ha jóképűt látok inkább érzelmi alapon gondolkozok,szerelem.De a csúnyával jobb a szex és az indok az,hogy ilyenkor a pasi majd megőrül a nőért,szinte falja mindenét,istennőként tekint rá.Ilyenkor a női agy összehasonlitja kettejūket,felméri hogy ő mennyire kívánatos a férfinak aki viszont ronda.Ezáltal mi nők mégjobban bizsergünk mikor éreztetik velūnk hogy a mi testūnk egy ilyen csúnya teremtménynek a paradicsom,ez a valódi ok nem a kedvesség amit az internet ír.Viszont egy szép pasinál más a helyzet,őnáluk azt érezzūk hogy elégedettek önmagukkal és a testünkre nem ugy mint a paradicsomra hanem inkább mint egy eszközre tekintenek amin kiélhetik maguk valójában a saját testūket tartják paradicsomnak.(a paradicsomot menyországnak értsétek)Ez megfigyelhető a szexvideókon is a csúnya pasik bolondulásig szenvedélyesen odavannak a női testért de a helyesek komorabbak nem annyira becsūlik a női testet inkább azt akarják hogy saját testūk legyen kielégitve.Kivételek mindig vannak de a lényeg itt a pasi odaadásán vagy az egóján van.Persze játszhatjátok meg szép fiuk hogy a másik nem elbűvölő és istennőként tekinteni rá de szerintem minekūnk nőknek akkor is őkmaradnak az ágyban a jobbak.Ha csalt már meg titeket a nőtök csúnyábbal akkor mostmár érthetitek hogy miért.Senkit nem akartam megbántani csak idegesitett hogy mindenféle zagyvaságot irnak erről de a valódi ok mindig lemarad.Forditva nem tudom hogy igy van e de ha igy van akkor rossz a következtetésem.Saját tapasztalatot irtam le.
2017. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!