Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy lány jobban szereti ha szexinek hívják minthogy gyönyörűnek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm nem volt még pasija de szeretne. (16 éves, mint én). És azt mondta hogy neki jobban esik ha valaki szexinek hívja mint gyönyörűnek, meg ha cicának hívják a neve helyett stb. Meg hogy neki az sem sértés ha beszélget egy sráccal és olyat ír neki hogy "hű de megd*gnálak". :/ Ez miért van? :|
2012. jún. 21. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Növelik az egóját.
2012. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem az ha valaki csinosnak, gyönyörűnek hív hízelgőbb, mint az ha valaki b*sznivalónak tart...
2012. jún. 21. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is ilyen ember vagyok :D Bár mindkettőt szeretem de nem sértődök be, de d*ugnivalónak tartanak.. sőt:) De már rájöttem miért van ez. Gyerekként sokat piszkáltak, azóta már eltelt vagy 5-6 év és én sokat változtam szerencsére, az akkori rút kiskacsa már a múlté. Szóval, ez növeli az egómat amit régen sikeresen porig romboltak páran :DD
2012. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert az nem olyan „romantikus” érzés.
2012. jún. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*de helyett ha. bocsi :)
2012. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok. :D Persze, ha valaki gyönyörűnek hívna, az sem lenne gond, de amikor megdicsér a pasim, hogy "faszcibálóan kva szexi vagyok, és legszívesebben itt és most azonnal magáévá tenne", akkor az jóóó. :D Mert tudom, hogy kívánatos vagyok, meg szexi, és olyan erotikus kisugárzásom van, amit szeretnék, hogy legyen, a gyönyörű csak olyan szép jelző, hogy szép a külsőd, de semmi más. És engem is cicának becéz, szerintem aranyos.

De egyébként ilyen dicséret csak és kizárólag a pasimtól tetszik, vagy olyan sráctól, akivel össze akarok jönni, ha egy random idegen odajönne, hogy "jó a segged, dugnám" akkor lecsapnám, idegentől nem kell ilyen jellegű bók.

Meg persze barátomtól se nagyközönség előtt publicban, de egymás közt, jó. :D

21L

2012. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja a pasi, hogy szexi vagyok oké, örülök neki. De ha azt mondja, hogy megd*nálak, na ezen ki tudok akadni. Máshogy is lehet érzékeltetni, hogy kíván, szerintem ez már közönséges.


17/L

2012. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, kiegészítem én is, hogy van akitől undorítóan hangzik a de megd*gnálak, de ha a barátomtól hallom, akkor hmmm.. :) Mindjárt más a helyzet:)
2012. jún. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!