Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megbökök egy csajt facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbökök egy csajt facebookon az jelentheti azt hogy bejön?

Figyelt kérdés
Van egy csajj (ismerem is csak rég találkoztunk) és facebookon beszélünk minden héten. Szerintetek ha megbököm, akkor az egyértelmű jelzés arra hogy szeretnék találkozni vele és összejönni?

2012. jún. 21. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit egy bökés ... nem tudom miért hiszi mindenki hogy jelent :D
2012. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha élőben, egy bizonyos testrészeddel böknéd meg, akkor az egyértelmű jelzés lenne.
2012. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Ez azt jelenti, hogy megbökted f@szbúkon.


No mivel ilyen kedvemben vagyok, jöjjön egy kis nyelvtanóra:

Ha megbökök egy csajt a facebookon (vessző) az jelentheti azt (vessző) hogy bejön?

Van egy csaj (egy j) és facebookon beszélünk minden héten. Szerintetek (vessző) ha megbököm, akkor az egyértelmű jelzés arra (vessző) hogy szeretnék találkozni vele és összejönni?

2012. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem egyértelmű, lehet, h csak az jön le neki, h beszélni akarsz vele

én is szoktam bökdöni csajokat a fb-on, de csak olyanokat, akik tetszenek, de vissza is böknek általában, nem tudom, h kölcsönös-e a vonzalom.

külföldön ez olyasmit jelent, de itt egy kép, nézd meg :D


[link]

2012. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

ha egy csajt megböksz akkor tudtára adod hogy tetszik neked.

a bökés szó angolul 'poke' és ez jelenti a szexuális értelemben vett "megbökést" is.

Élnek kanadában rokonaim és ők azt mondták hogy kint amerikában ilyen értelemben használják ezt. azaz ott a bökés = diszkrét felkérés szexuális kapcsolatra.

a csajon múlik hogy ő a bökést minek tartja, csak egy laza bóknak vagy komolyan veszi és a 'kanadai verzió' szerint értelmezi.xd

2012. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű, de szerintem ezt veszi ki ebből. Én is ezt gondolnám.
2012. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!