Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves érett nőként normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves érett nőként normális ez a viselkedés tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5 éve élek együtt a párommal, azonban az utóbbi időben olyan dolgokra lettem figyelmes, ami megrémiszt.


Megismertem a munkahelyemen egy férfit, tudom, hogy tetszem neki, jelezte, és bár soha nem hagynám el miatta a páromat, olyan gondoltaim vannak, hogy hm....milyen lenne megcsókolni, szeretkezni vele, hozzásimulni?

Most megint. Egy vizsgán voltam, ahol megimsertem egy másik férfit, vele szintén. Nagyon kedvelem és fantáziálok róla.


Nem vagyok normális. Szeretem a páromat, egyikért sem hagynám el. Elment az eszem? Úgy érzem magam, mint egy rib-nc, pedig sosem voltam az, nem is leszek. De miért gondolok így ezekre a férfiakra.

Amikor találkozom velük 1-2 hétig ezt érzem, majd elmúlik. Majd egy másikkal újrakezdődik.


2012. jún. 21. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Soha nem nyomultam férfira, nem adtam könnyen magam a páromnak sem, ő az első az életemben minden tekintetben.


Most mi a gond velem?

2012. jún. 21. 18:03
 3/14 okoska31 ***** válasza:
100%

Kíváncsi vagy. Ennyi. mivel nem volt még más az életedben.

Neked kell eldöntened, hogy mi ér többet.

Ha a párodat választod, akkor jó lenne gyorsan túlesned ezeken a vágyakon. Megcsalni semmiképpen, mert kiderül, és akkor csácsá.

Ha a pároddal kevésnek érzed a szexet, vagy nem kielégítőnek, akkor tegyél ellene.

2012. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
semmi....
2012. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem a szexről van szó. Olyan dolgok fordulnak meg a fejemben, hogy milyen lenne pl az ő barátnőjének lenni. Mennyire lenne figyelmes, szerető, kedves........ És hasonló gondolatok.


Tegnap példul buszon utaztam. Leült mellém egy fiatal , jóképű férfi. Néha a kezemhez simult a keze, és olyan finom puha volt. Az jutott eszembe, milyen jó érzés lehetne őt átölelni.


Valami gáz van.

2012. jún. 21. 18:10
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Semmi bajod nincs, nyugodj meg. Az ember NEM MONOGÁM! Ahogy a legtöbb állat sem, és ez a tipikusan monogámnak tartott állatoknál is előfordul. Az élet természetes velejárója, hogy más partnerek után is érdeklődsz! Ezzel semmi baj nincs.

23 éves vagy, fiatal, 5 éve élsz együtt _egy_ sráccal, abban a korban, amikor sokat kellene látnod, tapasztalnod. A szervezeted pedig mást akar. Ennyiről van szó.

Ezt fogadd el, utána majd eldöntöd, hogy hogyan is szeretnéd folytatni a dolgokat.

2012. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd az idő eldönti, hogy a tapasztalat hiánya mennyire fog megviselni. Ha elég erős vagy, akkor túl teszed magad ezeken, ha nem akkor idősebb korodra megkeseredsz, esetleg talán még a pároddal is megkeseredik a kapcsolat. Minden esetre normális, hogy ilyeneket fantáziálsz, a többi pedig rajtad múlik.
2012. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nézd,engem sok kérdés érdekel az emberi lélekkel és viselkedéssel kapcsolatban,jó ideje foglalkoztat itt neten az hogy minél több információt tudjak meg az emberi létről.


aki informált az elfogadja hogy ez előforduló eset mint ami nálad is fennáll,akik pedig tudatlanok ilyen téren,ők fognak

téged különböző jelzőkel illetni,de gondolom erre már te is felkészültél,sok nő ezért titkolózik mert a legtöbb ember támadólag lép fel a működésükre válaszul.


kitartás...

2012. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Valóban nem gondoltam, hogy ennyi értelmes választ kapok, azt hittem a rib-nc vagy fogalmakkal fognak dobálózni.
2012. jún. 21. 18:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy ilyen gondolataid támadnak. Még csak a pároddal voltál, így sok tapasztalatod nincsen a férfiakról. Csak egy valakiről, de az édes kevés. Szerintem rád férne egy pár pasi. Utána nyugodtabban élnéd le az életedet valaki oldalán.
2012. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!