Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális viselkedés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális viselkedés vagy abnormális? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Tehát a barátnőm barátja és az én barátom viszonylag hasonló természetűek és még csak nem is ismerik egymást. Épp most hívott a barátnőm( elmentek már szilveszterezni egy nagy társasággal), hogy a srác mennyire nem törődik vele, járkál össze-vissza de vele alig van és hülyén érzi magát, mert a többi pár nem így viselkedik. Ha nincsenek is egymásra folyva de a srácok oda mennek a barátnőjükhöz italt visznek nekik stb. Ő meg járkál, tehát nem igazán mutatja ki, hogy odavan a barátnőmért, itt jövök én...mi holnap megyünk és nagyon valószínű, hogy az én barátom is így fog viselkedni. Max ha majd este lefekszünk és egymáshoz bújunk akkor mutatja ki hogy szeret. Eléggé félek ettől, és pont azért mert akikkel megyünk elég nyílt párok vannak tehát annyira kimutatják az érzelmeiket, és hogy majd csak nézni fognak , hogy ezek most járnak?

Remélem megértitek mi a probléma, sajnos sem én sem a barátnőm nem tudjuk, hogy ők csak nem tudják kimutatni az érzéseiket társaságban vagy simán lesza.rják a fejünket. Ti mit gondoltok? Amúgy mind a 4-en 19 évesek vagyunk.



2011. dec. 30. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj oda a párodhoz,fogd meg a kezét,néha öleld át,tedd a karod a vállára,derekára adj csókot a szájára.Egyből tudni fogják,hogy hozzátartozol.
2011. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké oké. Ezt értem. De kíváncsi lennék, hogy normális ha társaságban úgy elvannak a barátaikkal, nem azt mondom, hogy legyen mindig velem és legyünk egymás szájában csak hogy ez normális szégyenlősek csak kettesben tudják kimutatni az érzéseiket vagy simán annyira nem érdekeljük őket?
2011. dec. 30. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:

nem tudnak mit kezdeni a helyzettel...

viselkedj vele természetesen, menj oda nyugodtan hozzá, és fogd karon, legyél vele

le fog neki esni

2011. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekelnétek őket nem lennének veletek.

Miért zavar az téged,hogy mások mit gondolnak,nem elég neked,hogy ő szeret?

Azt tanácsolom hagyj neki egy kis szabadságot,ne akarj állandóan rácsimpazkodni,mert ha folyton a nyakán lógsz lehet megelégeli és otthagy.

2011. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam rácsimpaszkodni, komolyan. Csak mondom sokszor már nem tudom hova tenni, és tudom, hogy holnap rám is az vár amit ma mesélt a barátnőm. Mindegy akkor kivárom mi történik...Csak az a baj, hogy olyan társaság ahol mindenki ismer mindenkit csak én nem senkit. Csak a barátomat.
2011. dec. 30. 22:29
 6/12 anonim ***** válasza:

És mit szólnál ahhoz, hogy nyitnál a számodra ismeretlenek felé? Mit szeretnél? A párod egész éjjel csak veled legyen, csak veled foglalkozzon? Nem azért mozdul ki társaságba, hogy végig a barátnőjével foglalkozzon. Beszélgess mindenkivel, ismerkedj- úgyis fogsz ezzel a társasággal találkozni még párszor. Mikor már nagyon hiányzik, nagyon nem bírod a hiányát öleld meg, puszild meg de a romantikus beszélgetésekre, összebújásokra otthon kerítsetek sort. Ne feledd, a barátaihoz megy, velük is kell foglalkoznia.

19N

2011. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jól tudom, de távkapcsolat, amúgy is keveset tudunk találkozni, más dolog, hogy most karácsony miatt több jutott.

Tudtam, hogy félreértitek! Nem azt várom el, hogy végig velem legyen, csak hogy néha érezzem hogy nem csak a haverja vagyok. A barátnőm esete különösen érdekel, hogy ha egész délután járkál eltűnik egy időre az normális még mindig? Ez az első kapcsolatom, és rettentően kezdő vagyok.

2011. dec. 30. 22:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Érezni.:) Ettől függetlenül normális, igen. Egészen addig, amíg nem tűnik el órákra, majd mikor felbukkan nem kérdez, nem ölel, nem puszil meg egyszer sem.
2011. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na lejárt és az volt amire számítottam, az egyik barátja azt mondta, hogy ti nem veszitek komolyan egymást, erre ő: Mi másképp viselkedünk társaságban, mint máskor.

Nem igazán mutatta, hogy mennyire szeret, amikor lefeküdtünk akkor odahúzott csókolt, simogatott, és nem mondta, hogy szeretlek de láttam a szemében, mégsem tudom, hogy mi a fene van. Ez mind normáis? Társaságban alig volt egy két puszi az egész hétvége alatt.

2012. jan. 3. 22:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Pont az a normális viselkedés, amit a párod tanúsít.

Normális, felnőtt emberek nem szoktak puszilkodni, meg ölelkezni egy társaságban, nem ülnek egymás ölébe egy szórakozóhelyen, és úgy egyáltalán pont úgy viselkednek mint a te barátod, és nem úgy mint ez a lökött haveri társaság, amely megrekedt valami tinédzser színvonalon!

2012. jan. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!