Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magam túl raja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl raja?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú (aki félévkor jött) akibe belezúgtam. Azt nem tudom, hogyan mert eddig még sosem volt ilyen, hogy folyton rá gondolok. Nem vagyok ez a cicababa ezért semmi esélyem nem volt. Egyszer mikor suliprogram volt mellettem jött dumáltunk meg nevetettet. Aztán megtudtam, hogy a hátam mögött psichopatának (nem tudom, hogy kell írni) tart. Ezért már nem is mentem a padjához meg nem is nagyon voltam ott vele. Erdei suliban viszont iszonyat sz@r volt nézni ahogy a lányok körbeugrálták és viháncoltak. Nem tudom, hogy sikerült egy ilyen idiótába belezúgnom,de valamiért nem tudom rajta túlenni magamat...

2012. jún. 21. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
majd elmúlik...:)
2012. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Valaszolok ***** válasza:
Figyelj.Ez sajna mindenkivel előfordul.Lépj tovább és kész.Lesz más...
2012. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!