Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség lécci hogyan felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség lécci hogyan felejtsem el és hogy tegyem rajta magam túl?

Figyelt kérdés
hát az a probléma hogy ugye volt egy 5 napos kapcsolatom...vele volt az első csókom... de sokaknak nem tetszett hogy járunk és mindent megtettek hogy szakítsunk... és 5.nap nem bírtuk tovább és szakított velem...én nem akartam mert mondtam hogy kibírom... de... ő nem akart velem lenni.. és minden nap azt hiszem hogy majd kibékülünk.. bele vagyok teljesen betegedve... álomba sírom magam... nagyon hiányzik..:( mit tegyek? tudom...az agyam tudja hogy nem leszünk soha többé együtt és el is fogadta de a szívem erre nem képes...:| mit tegyek? :(
2012. márc. 4. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Most nem foglak b..sztatni az írásod miatt, de csapni való, sajnos.

Amúgy hány évesek vagytok és miért nem tetszett másoknak, hogy együtt vagytok?

2012. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiknek nem tetszett? Honnan ismeritek egymást?
2012. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kikek nem tetszett ez kapcsolat? Amúgy meg kit érdekelnek mások ha szeret akkor veled maradna. De ezek szerintin ö mégsem gondolta komolyan.
2012. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegénykém, próbálj meg másra koncentrálni.
2012. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ugye egy másik lány is "szerelmes" volt belé és ránk küldte fél világot és végül sikerült nekik... pedig nem is szereti inkább csak fanatikusan rajong érte...
2012. márc. 4. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!