Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek az tetszik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek az tetszik, ha egy lány sokat eszik?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretek enni és többet is eszek, mint az átlag. Nagyon gyors az emésztésem ezert nem vagyok elhízva. Olyan vagyok, mint minden lány. Mármint nem vagyok se kövér se pálcika. Nektek ez bejön?

2012. jún. 21. 20:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Én is ennék, de nekem nagyon lassú az anyagcserém. :(
2012. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nekem mindegy, mennyit eszik a barátnőm, csak tartsa az alakját
2012. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem jön be, de nem gáz.
2012. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Oké!

Köszi mindenki válaszát!

2012. jún. 21. 20:10
 5/22 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Úgy értettem, hogy nem bánom ha sokat eszik. :D:D
2012. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
"olyan vagyok, mint minden lány", b@zz, lol XD
2012. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 ASOT ***** válasza:

ez nem olyan dolog, mit az, hogy hosszú vagy rövid e a hajad....ebben nincs semmi olyan ami "bejöjjön"


Nem ez alapján választanálak, ha választanálak....amúgy meg ha nem hízol el akkor egyél..

2012. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, hogy volna ilyen fétis.. Nekem a hobbim a főzés, hogyha ízlik a barátnőmnek, akkor az bejön, ha nem ízlik neki, akkor még nem vallotta be. De, hogy mennyit eszik.. nekem mindegy.. ameddig marad annyi amennyivel én jóllakok, szerintem tökmindegy :D (Nem vagyok önző, nyilván meghagyom neki, ha többet kérne, de ez nem jellemző ^^ ) Ne hízz el, szerintem ebből ne csinálj problémát ^^ Persze egyél nőiesen, és ne kétpofára tömd a majmot :D Inkább egyél erotikusan. Az bejön :)
2012. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ok. Akkor erotikusan fogok enni. Ezt megjegyzem.
2012. jún. 21. 20:13
 10/22 anonim ***** válasza:
Csapj bele, én is olyan vagyok, mint te, sok fiú ismerősöm szerint cuki hogy 10 percenként el megyek enni, nem teljesen értem, hogy ebben mi cuki, de mindegy.
2012. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!