Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha van egy lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha van egy lány, aki nagyon tetszik nektek, és később kiderül, hogy 2 évvel idősebb nálatok, ez zavar titeket?

Figyelt kérdés
Ezért meggondolnátok magatokat és inkább visszautasítanátok. Pl. lehet attól féltek, hogy ő az érettebb fiúkat szereti stb.
2012. jún. 14. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Elmeséled honnan merült fel ez a kérdés?


18/f

2012. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem zavar, ha tudnám hogy tetszem neki azaz sejteném, tehát ha jóba vagyunk nem zavarna... igaz már 7 évvel idősebb csajjal is voltam.
2012. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van egy fiú, aki kezdeményezett nálam, aztán bejelölt facebook-on és azóta tök közömbös, el nem tudom képzelni mi baja lehet, ezen kívül.
2012. jún. 14. 22:12
 4/9 anonim ***** válasza:
és szerinted a 2 év olyan sok? ittenemittenem.
2012. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, de nem tudhatom más hogy gondolkozik.
2012. jún. 14. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Én speciel eleve nem keresgetek az idősebb korosztályból, de ha már kezdeményezett akkor nem hiszem ,hogy az számítana.
2012. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18 év alatt (a mai világban )esélytelennek érezheti magát vagy ha tudtja hogy tetszikneked mindig attól fog félni hogy egy idősebb fiú pl ugyan olyan adottságokkal túl szárnyalja .ismétlrm 18-
2012. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem küldene el a francba, mert fiatalabb vagyok nála, akkor nem zavarna.
2012. jún. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát szerintem 2 év az semmi valószínűleg és remélhetőleg nem fogja majd őt zavarni. Igazából akik nekem eddig bejöttek csajok azok is idősebbek voltak most nem 1-2 hónapról beszélek hogy osztálytárs, hanem iskolába járt ugyan abba ahová én és hát volt akinél volt ugyan így 2 év volt akinél 1. Engem nem zavartak az ilyenek (persze beszélgettem is velük meg stb nehogy azt hidd hogy ő is van meg én is aztán még rá se nézek). Pl jeleneg is tetszik nekem egy csaj aki idősebb nálam fél évvel. Valószínűleg egyépként a srácot max az zavarhatja később hogy pl nehogy más fiúkkal legyél aztán azzal megcsald őt. A korodat mondjuk nem tudom meg hogy egy iskolába jártok-e vagy mivan de ha nem egyiskolába jártok vagy de akkor is próbálj meg vele minnél többet beszélni akár telefonon akár nem. Sok sikert! :)
2012. júl. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!